Plone - en to lv translation catalogue (1387 entries)

en: ${count} item(s) copied.
lv: ${count} vienība(s) pārkopēta(s).

en: ${count} item(s) cut.
lv: ${count} vienība(s) izgriezta(s)

en: ${count} item(s) renamed.
lv: ${count} vienība(s) pārsaukta(s).

en: ${items} could not be deleted.
lv: ${items} vienība(s) nevarēja tikt dzēsta(s).

en: ${monthname} ${year}
lv: ${year}. gada ${monthname}

en: ${name} is not a legal name. The following characters are invalid: ${characters}
lv: ${name} nav derīgs vārds. Sekojošās zīmes nav atļautas: ${characters}

en: ${name} is reserved.
lv: ${name} ir aizņemts.

en: ${title} copied.
lv: ${title} pārkopēts.

en: ${title} cut.
lv: ${title} dzēsts.

en: ${title} has been added to your Favorites.
lv: ${title} ir ticis pievienots jūsu Izlasei.

en: ${title} has been deleted.
lv: ${title} ir ticis dzēsts.

en: ${title} is locked and cannot be cut.
lv: ${title} ir slēgts un nevar tikt izgriezts.

en: ${title} is locked and cannot be deleted.
lv: ${title} ir slēgts un nevar tikt dzēsts.

en: ${title} is not copyable.
lv: ${title} nav kopējams.

en: ${title} is not moveable.
lv: ${title} nav pārvietojams.

en: ${tname} has been created.
lv: ${tname} ir ticis izveidots.

en: - An intranet workflow where content is only accessible if you are logged in. - Basic states are: Internal Draft, Pending Review, Internally Published and Private. - Also has an Externally Published state, so you can make selected content available to people outside the intranet.
lv: - Intraneta darbaplūsma, kur saturs ir pieejams tikai tad, ja tu esi pieslēdzies. - Pamata stāvokļi ir: iekšējais melnraksts, gaida pārbaudīšanu, iekšēji publicēts un privāts. - Ir arī ārēji publicēts stāvoklis, tāpēc ir iespējams padarīt noteiktu saturu pieejamu cilvēkiem ārpus intraneta.

en: - Essentially a workflow with no transitions, but has a Published state, so portlets and applications that expect that state will continue to work.
lv: - Būtībā darpblūsma bez pārejām, bet ir publicētais stāvoklis, tāpēc portleti un programmas, kam ir nepieciešams tāds stāvoklis, turpinās darboties.

en: - Normally used with the Intranet/Extranet workflow on folder types. - Only has two states: Private and Internal Draft.
lv: - Parasti izmantota ar intraneta/ekstraneta darblūsmu uz mapju veidiem. - Ir tikai divi stāvokļi: privāts un iekšējais melnraksts.

en: - Simple workflow that is useful for basic web sites. - Things start out as private, and can either be submitted for review, or published directly. - The creator of a content item can edit the item even after it is published.
lv: - Vienkārša darbplūsma, kas ir noderīga parastās tīmekļa vietnēs. - Lietas aizsākas kā privātas un var tikt vai nu iesniegtas pārbaudei vai tieši publicētas. - Satura izveidotājs var rediģēt to pat pēc publicēšanas.

en: - Used in conjunction with the Community workflow. - Has no pending state. - Allows owner to publish the folder without approval.
lv: - Lietots kopā ar komūnas darbplūsmu. - Nav neizšķirta stāvokļa. - Atļauj īpašniekam publicēt mapi bez apstiprinājuma.

en: - Users can create content that is immediately publicly accessible. - Content can be submitted for publication by the content's creator or a Manager, which is typically done to promote events or news to the front page. - Reviewers can publish or reject content, content owners can retract their submissions. - While the content is awaiting review it is readable by anybody. - If content is published, it can only be retracted by a Manager.
lv: - Lietotāji var izveidot saturu, kas ir uzreiz pieejams publiski. - Satura izveidotājs vai pārvaldnieks var iesniegt to publicēšanai, ko parasti dara, lai parādītu notikumus vai jaunumus vietnes sākumlapā. - Redaktori var publicēt vai atraidīt saturu, satura īpašnieki var atsaukt savus iesniegumus. Kamēr saturs gaida pārskatīšanu, to var izlasīt jebkurš. Ja saturs ir publicēts, to atsaukt var tikai pārvaldnieks.

en: A boolean criterion
lv: Loģiskās vērtības kritērijs

en: A classic portlet allows you to use legacy portlet templates.
lv: Klasiskais portlets ļauj izmantot novecojušas portletu veidnes.

en: A copy action can copy an object to a different folder.
lv: Kopēšanas darbība var pārkopēt objektu uz citu mapi.

en: A criterion that searches for the currently logged in user's id
lv: Kritērijs, kas meklē pašlaik pieslēgumā esošā lietotāja identifikācijas kodu

en: A date range criterion
lv: Datuma intervāla kritērijs

en: A file extension condition can restrict a rule from executing unless the target is a File with a particular extension.
lv: Faila paplašinājuma nosacījums var atturēt noteikumu no izpildīšanās, ja vien mērķis nav Fails ar noteiktu paplašinājumu.

en: A folder suitable for holding a very large number of items
lv: Daudzskaitlīgu vienību saturēšanai piemērota mape.

en: A folder which can contain other items.
lv: Mape, kas var saturēt citas vienības.

en: A group condition can prevent a rule from executing unless the current user is a member of a particular group.
lv: Grupas nosacījums var atturēt noteikumu no izpildīšanās, ja vien pašlaik pieslēgumā esošais lietotājs nav noteiktas grupas biedrs.

en: A link to an internal or external resource.
lv: Saite uz ārēju vai iekšēju resursu.

en: A list criterion
lv: Saraksta kritērijs

en: A logger action can output a message to the system log.
lv: Žurnalēšanas darbība var izvadīt ziņojumu uz sistēmas reģistru.

en: A mail action can mail different recipient.
lv: Pasta darbība var nosūtīt pastu citam saņēmējam.

en: A maximum number of cached values.
lv: Maksimālais kešatmiņā esošo vērtību skaits.

en: A move action can move an object to a different folder.
lv: Pārvietošanas darbība var pārvietot objektu uz citu mapi.

en: A notify action can show a message to the user.
lv: Paziņojuma darbība var parādīt ziņojumu lietotājam.

en: A page in the site. Can contain rich text.
lv: Lapa vietnē. Var saturēt formatētu tekstu.

en: A path criterion
lv: Ceļa kritērijs

en: A placeholder item linking to a favorite object in the site.
lv: Ar no vietnes izlasītu objektu savienota vietas turētāja vienība.

en: A portal type condition makes the rule apply only to certain content types.
lv: Portāla tipa nosacījums liek noteikumam attiekties tikai uz zināmiem satura veidiem.

en: A portal_types criterion
lv: portal_types kritērijs

en: A reference criterion
lv: Norādes kritērijs

en: A relative date criterion
lv: Relatīvā datuma kritērijs

en: A relative path criterion
lv: Relatīvā ceļa kritērijs

en: A role condition can prevent rules from executing unless the current user has a particular role.
lv: Lomas nosacījums var atturēt noteikumus no izpildīšanās, ja vien pašlaik pieslēgumā esošajam lietotājam ir noteikta loma.

en: A selection criterion
lv: Izvēles kritērijs

en: A simple int criterion
lv: Vienkārša veselā skaitļa kritērijs

en: A simple string criterion
lv: Vienkāršas virknes kritērijs

en: A sort criterion
lv: Šķirošanas kritērijs

en: A summary of the rule
lv: Noteikuma kopsavilkums

en: A workflow action triggers a workflow transition on an object.
lv: Darbplūsmas darbība izsauc darbplūsmas pāreju uz objekta.

en: A workflow state condition can restrict rules to objects in particular workflow states
lv: Darbplūsmas stāvokļa nosacījums var ierobežot noteikumus uz objektiem noteiktos darbplūsmas stāvokļos.

en: A workflow transition condition can restrict rules to execute only after a certain transition.
lv: Darbplūsmas pārejas nosacījums var ierobežot noteikumus, lai tie izpildās tikai pēc noteiktas pārejas.

en: Accessibility
lv: Pieejamība

en: Action deleted.
lv: Darbība dzēsta.

en: Action moved down.
lv: Darbība pavirzīta lejup.

en: Action moved up.
lv: Darbība pavirzīta augšup.

en: Add
lv: Pievienot

en: Add Classic Portlet
lv: Pievienot portletu

en: Add Content Type Condition
lv: Pievienot satura tipa nosacījumu

en: Add Copy Action
lv: Pievienot kopēšanas darbību

en: Add Events Portlet
lv: Pievienot notikumu portletu

en: Add File Extension Condition
lv: Pievienot faila paplašinājuma nosacījumu

en: Add Group Condition
lv: Pievienot grupas nosacījumu

en: Add Logger Action
lv: Pievienot reģistrēšanas darbību

en: Add Mail Action
lv: Pievienot pasta darbību

en: Add Move Action
lv: Pievienot pārvietošanas darbību

en: Add Navigation Portlet
lv: Pievienot navigācijas portletu

en: Add News Portlet
lv: Pievienot jaunumu portletu

en: Add Notify Action
lv: Pievienot paziņošanas darbību

en: Add RSS Portlet
lv: Pievienot RSS portletu

en: Add Recent Portlet
lv: Pievienot jaunākā portletu

en: Add Review Portlet
lv: Pievienot pārskatu portletu

en: Add Role Condition
lv: Pievienot lomas nosacījumu

en: Add Rule
lv: Pievienot noteikumu

en: Add Search Portlet
lv: Pievienot meklēšanas portletu

en: Add Workflow Action
lv: Pievienot darbplūsmas darbību

en: Add Workflow State Condition
lv: Pievienot darbplūsmas stāvokļa nosacījumu

en: Add Workflow Transition Condition
lv: Pievienot darbplūsmas pārejas nosacījumu

en: Add a new rule. Once complete, you can manage the rule's actions and conditions separately.
lv: Pievienot jaunu noteikumu. Noteikuma nosacījumi un darbības būs pārvaldāmas atsevišķi.

en: Add tag names here for tags which are not part of XHTML but which should be permitted.
lv: Pievienojiet šeit nosaukumus birkām, ko vajadzētu atļaut, kaut gan tās nav daļa no XHTML.

en: Add to favorites
lv: Pievienot favorītiem

en: Add-on Product Configuration
lv: Papildus produktu konfigurācija

en: Add-on Products
lv: Papildus produkti

en: Add/Remove Products
lv: Pievienot/izņemt produktus

en: AddToFavorites
lv: PievienotIzlasei

en: All content rules
lv: Pievienot satura noteikumus

en: All items publicly available on a certain date
lv: Visas zināmā datumā publiski pieejamās vienības

en: Allow anyone to view 'about' information
lv: Atļaut jebkuram aplūkot "par" informāciju

en: Allows users to register themselves on the site. If not selected, only site managers can add new users.
lv: Ļauj lietotājiem reģistrēties vietnē. Kad šis ir izslēgts, vienīgi vietnes pārvaldnieki var pievienot jaunus lietotājus.

en: Also available in presentation mode…
lv: Pieejams arī prezentācijas režīmā…

en: Alternative formats
lv: Alternatīvie formāti

en: Always show icons
lv: Vienmēr rādīt ikonas

en: An announcement that will show up on the news portlet and in the news listing.
lv: Paziņojums, kas parādīsies jaunumu portletā un sarakstā

en: An automatically updated stored search that can be used to display items matching criteria you specify.
lv: Automātiski atjaunināts saglabāts meklējums, ko var izmantot, lai rādītu vienības, kas atbilst jūsu norādītajam kritērijam.

en: An event must end after it starts.
lv: Notikumam ir jābeidzas pēc sākšanās.

en: An event must start before it ends.
lv: Notikumam ir jāsākas pirms beigšanās.

en: An external file uploaded to the site.
lv: Ārējais fails augšupielādēts vietnē.

en: An image, which can be referenced in documents or displayed in an album.
lv: Attēls, uz ko var atsaukties dokumentos vai rādīt albumā.

en: An interval between cache cleanups in seconds.
lv: Starplaiks sekundēs starp kešatmiņas attīrīšanām.

en: An item's title transformed for sorting
lv: Šķirošanai pārveidots vienības nosaukums.

en: An item's type (e.g. Event)
lv: Vienības veids (piem., notikums)

en: An item's workflow state (e.g.published)
lv: Vienības darbplūsmas stāvoklis (piem., publicēts)

en: As a path relative to the portal root.
lv: Kā portāla saknei relatīvu ceļu.

en: Assignments deleted.
lv: Uzdevumi dzēsti.

en: Assignments disabled.
lv: Uzdevumi atslēgti.

en: Assignments enabled.
lv: Uzdevumi ieslēgti.

en: Boolean (True/False)
lv: Loģiskā vērtība (patiess/aplams)

en: Boolean Criterion
lv: Loģiskās vērtības kritērijs

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Calendar Settings
lv: Kalendāra iestatījumi

en: Calendar settings
lv: Kalendāra iestatījumi

en: Can only be seen and edited by the owner.
lv: Tikai īpašnieks var redzēt un rediģēt.

en: Can't access home folder. Favorite is not added.
lv: Nevar piekļūt mājas mapei. Favorīts nav pievienots.

en: Cancel check-out
lv: Atcelt izrakstīšanos.

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Change Password
lv: Izmainīt paroli

en: Change State
lv: Izmainīt stāvokli

en: Changes applied.
lv: Izmaiņas apstiprinātas.

en: Changes canceled.
lv: Izmaiņas atceltas.

en: Changes made.
lv: Izmaiņas izdarītas.

en: Changes saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Check in
lv: Reģistrēties

en: Check out
lv: Izrakstīties

en: Choose which types will have wiki behavior.
lv: Izvēlieties, kuriem satura veidiem piemitīs viki uzvedība.

en: Clear cache
lv: Iztīrīt kešatmiņu

en: Cleared the cache.
lv: Kešatmiņa iztīrīta.

en: Collection
lv: Kolekcija

en: Collection Settings
lv: Kolekcijas iestatījumi

en: Comment about the last transition
lv: Komentārs par pēdējo tulkojumu

en: Comment added.
lv: Komentārs pievienots

en: Community Workflow
lv: Komūnas darbplūsma

en: Community Workflow for Folders
lv: Komūnas darbplūsma mapēm

en: Condition deleted.
lv: Nosacījums dzēsts.

en: Condition moved down.
lv: Nosacījums pavirzīts lejup.

en: Condition moved up.
lv: Nosacījums pavirzīts augšup.

en: Configure element
lv: Konfigurēt elementu

en: Configure portlet
lv: Konfigurēt portletu

en: Configure rule
lv: Konfigurēt noteikumu

en: Contact
lv: Kontakti

en: Content Rules
lv: Satura noteikumi

en: Content properties have been saved.
lv: Satura īpašības ir tikušas saglabātas.

en: Content type
lv: Satura veids

en: Content types are: ${names}
lv: Satura tipi ir: ${names}

en: Contents
lv: Saturs

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy or cut one or more items to paste.
lv: Kopēt vai izgriezt ielīmēšanai vienu vai vairākas vienības.

en: Copy to folder ${folder}.
lv: Kopēt uz mapi ${folder}.

en: Could not add group ${name}, perhaps a user or group with this name already exists.
lv: Neizdevās pievienot grupu ${name}, iespējams, jo jau patāv lietotājs vai grupa ar tādu nosaukumu.

en: Could not find a valid email address
lv: Neizdevās atrast derīgu epasta adresi

en: Creation Date
lv: Izveidošanas datums

en: Criteria
lv: Kritēriji

en: Current Author Criterion
lv: Pašreizējā autora kritēriji

en: Custom tags
lv: Pielāgotās birkas

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Date Range Criterion
lv: Datuma intervāla kritērijs

en: Date range
lv: Datuma intervāls

en: Days of object history to keep after packing
lv: Dienas, cik ilgi turpināt pievienot objektu vēsturi pēc sapakošanas

en: Default Page
lv: Noklusētā lapa

en: Default format
lv: Noklusētais formāts

en: Default theme
lv: Noklusētā tēma

en: Define the types that should be searched and be available in the user facing part of the site. Note that if new content types are installed, they will be enabled by default unless explicitly turned off here or by the relevant installer.
lv: Nosakiet, kādi satura veidi parādīsies un būs meklējami lietotājiem pavērstajā vietnes daļā. Piezīmējiet, ka, instalējot jaunus satura veidus, tie nebūs ieslēgti pēc noklusējuma, ja vien attiecīgais instalētājs to speciāli neizdarīs.

en: Define the types to be shown in the site and searched
lv: Nosakiet, kādi satura veidi parādīsies vietnē un meklēšanā.

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete object
lv: Dzēst objektu

en: Description
lv: Apraksts

en: Determines if the external editor feature is enabled. This feature requires a special client-side application installed. The users also have to enable this in their preferences.
lv: Nosaka, vai ārējā redaktora iespēja ir ieslēgta. Šai iespējai ir nepieciešams ieinstalēt īpašu klienta puses programmu. Lietotājiem tad būs tas jāieslēdz savos iestatījumos.

en: Determines if the users should get warnings when they delete or move content that is linked from inside the site.
lv: Nosaka, vai lietotājiem vajadzētu saņemt brīdinājumus, kad viņi dzēš vai pārvieto saturu, uz ko norāda iekšējās saites.

en: Disallowed to paste item(s).
lv: Nav ļauts ielīmēt vienību/-as.

en: Discussion Item
lv: Diskusijas vienība

en: Discussion Items are documents which reply to other content.They should *not* be addable through the standard 'folder_factories' interface.
lv: Diskusiju vienības ir dokumenti, kas atbild uz citu saturu. Tiem <b>nevajadzētu</b> būt pievienojamiem caur standarta <code>folder_factories</code> interfeisu.

en: Display and allow users to edit the 'Short name' content identifiers, which form the URL part of a content item's address. Once enabled, users will then be able to enable this option in their preferences.
lv: Uzrādīt un atļaut lietotājiem izmainīt "īsā nosaukuma" satura identifikatorus, kas veido vienības adreses vienotā resursu vietrāža daļu. Reiz šis būs ieslēgts, lietotāji varēs individuāli ieslēgt šo iespēju savos iestatījumos.

en: Document changes saved.
lv: Dokumenta izmaiņas saglabātas.

en: Does not match current password.
lv: Neatbilst patreizējajai parolei.

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: Each type chosen will have a wiki enabled primary text area. At least one type must be chosen to turn wiki behavior on.
lv: Katram izvēlētajam veidam būs galvenais teksta lauks ar ieslēgtu viki uzvedību. Ir jāizvēlas vismaz viens veids, lai to ieslēgtu.

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit Classic Portlet
lv: Rediģēt klasisko portletu

en: Edit Content Type Condition
lv: Rediģēt satura tipa nosacījumu

en: Edit Copy Action
lv: Rediģēt kopēšanas darbību

en: Edit Events Portlet
lv: Rediģēt notikumu portletu

en: Edit File Extension Condition
lv: rediģēt faila paplašinājuma nosacījumu

en: Edit Group Condition
lv: Rediģēt grupas nosacījumu

en: Edit Logger Action
lv: Rediģēt reģistrēšanas darbību

en: Edit Mail Action
lv: Rediģēt pasta sūtīšanas darbību

en: Edit Move Action
lv: Rediģēt pārvietošanas darbību

en: Edit Navigation Portlet
lv: Rediģēt navigācijas portletu

en: Edit News Portlet
lv: Rediģēt jaunumu portletu

en: Edit Notify Action
lv: Rediģēt paziņošanas darbību

en: Edit RSS Portlet
lv: Rediģēt RSS portletu

en: Edit Recent Portlet
lv: Rediģēt pēdējā portletu

en: Edit Rule
lv: Rediģēt noteikumu

en: Edit Search Portlet
lv: Rediģēt meklēšanas portletu

en: Edit Workflow Action
lv: Rediģēt darbplūsmas darbību

en: Edit Workflow State Condition
lv: Rediģēt darbplūsmas stāvokļa darbību

en: Edit Workflow Transition Condition
lv: Rediģēt darbplūsmas pārejas darbību

en: Edit an existing rule.
lv: Rediģēt esošu noteikumu.

en: Edit with external application
lv: Rediģēt ar ārēju programmu

en: Effective Date
lv: Spēkā esošais datums

en: Effective Range
lv: Spēkā esošais intervāls

en: Email recipients
lv: Pasta saņēmēji

en: Email report to ${recipients}
lv: Pasta atskaite priekš ${recipients}

en: Email source
lv: Pasta avots

en: Enable External Editor feature
lv: Ieslēgt ārējā redaktora iespēju

en: Enable LiveSearch
lv: Ieslēgt LiveSearch

en: Enable User Folders
lv: Ieslēgt lietotāju mapes

en: Enable link integrity checks
lv: Ieslēgt saišu integritātes pārbaudes

en: Enable self-registration
lv: Ieslēgt pašreģistrāciju

en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: Enables the LiveSearch feature, which shows live results if the browser supports JavaScript.
lv: Ieslēgt LiveSearch iespēju, kas uzrāda rezultātus tiešajā laikā, ja vien pārūks atbalsta JavaScript.

en: End Date
lv: Beigu datums

en: Entries cleared
lv: Ieraksti iztīrīti

en: Error
lv: Kļūda

en: Error Log
lv: Kļūdu reģistrs

en: Error saving event.
lv: Kļūda, saglabājot notikumu.

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Event
lv: Notikums

en: Event changes saved.
lv: Notikuma izmaiņas saglabātas.

en: Events
lv: Notikumi

en: Exclude from navigation
lv: Izslēgt no navigācijas

en: Execute transition ${transition}
lv: Nepieļaut pāreju ${transition}

en: Expiration Date
lv: Termiņa izbeigšanās

en: Expose sitemap.xml.gz in the portal root
lv: Rādīt sitemap.xml.gz portāla saknē

en: Exposes your content as a file according to the sitemaps.org standard. You can submit this to compliant search engines like Google, Yahoo and Microsoft. It allows these search engines to more intelligently crawl your site.
lv: Rāda jūsu saturu kā failu saskaņā ar sitemaps.org standartu. Jūs varat iesniegt to savietojamajiem meklēšanas dziņiem, kā Google, Yahoo! un Microsoft. Tas ļauj šiem meklēšanas dziņiem saprātīgāk caurlūkot jūsu vietni.

en: External Edit
lv: Rediģēt ārēji

en: External links open in new window
lv: Ārējās saites atveras jaunā logā

en: Externally visible
lv: Ārēji redzams

en: Favorite
lv: Favorīts

en: Feed reload timeout
lv: Barotnes pārlādes taimauts

en: File
lv: Fails

en: File extension
lv: Faila paplašinājums

en: File extension is ${ext}
lv: Faila paplašinājums ir ${ext}

en: Filtered classes
lv: Filtrētās klases

en: Find items related to the selected items
lv: Atrast ar izvēlētajām vienībām saistītās vienības

en: Find items that are the default view for their containing folder.
lv: Atrast vienības, kas ir to saturošo mapju noklusētais skatījums

en: Find items that can contain other objects
lv: Atrast vienības, kas var saturēt citus objektus

en: First day of week in the calendar
lv: Nedēļas sākuma diena

en: Flip horizontal
lv: Apmest horizontāli

en: Flip vertical
lv: Apmest vertikāli

en: Folder
lv: Mape

en: Folder Listing
lv: Mapes uzskaitījums

en: Folder changes saved.
lv: Mapes izmaiņas saglabātas.

en: Folder contents
lv: Mapes saturs

en: Folder view
lv: Mapes skatījums

en: Folder-like
lv: Mapjveidīgs

en: For enabling web statistics support from external providers (for e.g. Google Analytics). Paste the code snippets provided. It will be included in the rendered HTML as entered near the end of the page.
lv: Lai ieslēgtu tīmekļa statistikas atbalstu no ārējajiem uzturētājiem (teiksim, Google Analytics). Ielīmējiet šeit koda gabaliņu, kas tam ir paredzēts. Tas tiks iekļauts atveidotajā HTML kā ievadīts lapas beigās.

en: Friendly Date Criteria
lv: Draudzīgā datuma kritēriji

en: Group ${name} has been added.
lv: Grupa ${name} ir pievienota.

en: Group name
lv: Grupas nosaukums

en: Group(s) deleted.
lv: Grupa(s) dzēsta(s)

en: Groups are: ${names}
lv: Grupas ir: ${names}

en: HTML Filter settings
lv: HTML filtra iestatījumi

en: HTML Filtering
lv: HTML filtrēšana

en: History
lv: Vēsture

en: Home
lv: Sākums

en: How many items to list.
lv: Cik vienības uzskaitīt.

en: Html Filter Settings
lv: HTML filtra iestatījumi

en: Icon
lv: Ikona

en: If disabled the content icons in folder listings and portlets won't be visible.
lv: Ieslēdzot, nebūs redzamas mapju uzskaitījumu un portletu satura ikonas.

en: If enabled all external links in the content region open in a new window.
lv: Ieslēdzot, visas ārējās saites satura apvidū atvērsies jaunā logā.

en: If enabled all external links will be marked with link type specific icons. If disabled the 'external links open in new window' setting has no effect.
lv: Ieslēdzot, visas ārējās saites tiks atzīmētas ar saites tipam atbilstošām ikonām. Izslēdzot, "ārējās saites atveras jaunā logā" iestatījums zaudēs iedarbību.

en: If not selected only logged-in users will be able to view information about who created an item and when it was modified.
lv: Izslēdzot, vienīgi pieslēgušies lietotāji var skatīt informāciju par to, kas ir izveidojis vienību un kad ir notikušas izmaiņas.

en: If not selected, passwords will be autogenerated and mailed to users, which verifies that they have entered a valid email address.
lv: Izslēdzot, paroles tiek automātiski ģenerētas un nosūtītas lietotājiem, pārbaudot, vai viņi ir ievadījuši derīgu epasta adresi.

en: If selected, home folders where users can create content will be created when they log in.
lv: Kad šis ir ieslēgts, mājas mapes, kur lietotāji var izvietot savu saturu, tiks izveidotas, viņiem pieslēdzoties.

en: If you submitted the item by mistake or want to perform additional edits, this will take it back.
lv: Ja jūs šo vienību pievienojāt nejauši vai vēlaties veikt papildus izmaiņas, tas to atsauks.

en: Image
lv: Attēls

en: Image changes saved.
lv: Attēla izmaiņas saglabātas

en: Info
lv: Informācija

en: Information about an upcoming event, which can be displayed in the calendar.
lv: Informācija par tuvojošos notikumu, ko var atveidot kalendārā.

en: Input is required but not given.
lv: Nav dota nepieciešamā ievade.

en: Instant edited field(s) ${fields}
lv: Tūlītēji rediģēts lauks/-i ${fields}

en: Integer value or range
lv: Veselā skaitļa vērtība vai diapazons

en: Internal Security
lv: Iekšējā drošība

en: Internal draft
lv: Iekšējais melnraksts

en: Internally published
lv: Iekšēji publicēts

en: Intranet Workflow for Folders
lv: Intraneta darbplūsma mapēm

en: Intranet/Extranet Workflow
lv: Intraneta/Ekstraneta darbplūsma

en: Is this item visible in the site navigation
lv: Šī vienība ir redzama vietnes navigācijā

en: Item Type
lv: Vienības veids

en: Item Type (internal)
lv: Vienības veids (iekšējais)

en: Item state changed.
lv: Vienības stāvoklis izmainīts.

en: Item's position has changed.
lv: Vienības atrašanās vieta izmainīta.

en: Item(s) deleted.
lv: Vienība(s) dzēsta(s).

en: Item(s) pasted.
lv: Vienība(s) ielīmēta(s).

en: Items in which workflow state to show.
lv: Vienības, kuros uzrādīties darbplūsmas stāvoklim.

en: JavaScript for web statistics support
lv: JavaScript tīmekļa statistikas atbalstam

en: Join
lv: Pievienoties

en: Keywords
lv: Atslēgasvārdi

en: Kupu visual editor
lv: Kupu vizuālais redaktors

en: Language
lv: Valoda

en: Language Settings
lv: Valodas iestatījumi

en: Language neutral (site default)
lv: Valodiski neitrāla (vietnes noklusētā)

en: Large Folder
lv: Liela mape

en: Let users select their own passwords
lv: Ļaut lietotājiem pašiem izvēlēties savas paroles

en: Lets you control what markup is available when editing content.
lv: Ļauj noteikt, kāds marķējums ir pieejams, rediģējot saturu.

en: Link
lv: Saite

en: Link changes saved.
lv: Saites izmaiņas saglabātas.

en: Link of the RSS feed to display.
lv: Atveidojamās RSS barotnes saite.

en: List Criterion
lv: Saraksta kritērijs

en: List of values
lv: Vērtību saraksts

en: Local Roles
lv: Vietējās lomas

en: Local roles changed.
lv: Vietējās lomas izmainītas

en: Local roles deleted.
lv: Vietējās lomas dzēstas.

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Location in site
lv: Atrašanās vieta vietnē

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Log message ${message}
lv: Reģistrēt ziņojumu ${message}

en: Log out
lv: Iziet

en: Logged-in users
lv: Pieslēgušies lietotāji

en: Logger name
lv: Žurnalētāja nosaukums

en: Logging level
lv: Žurnalēšanas līmenis

en: Login failed
lv: Pieslēgšanās nav izdevusies

en: Login failed. Both login name and password are case sensitive, check that caps lock is not enabled.
lv: Pieslēgšanās nav izdevusies. Gan pieslēgšanās vārds, gan parole, ir reģistrjūtīgi, tāpēc pārliecinieties, vai nav nospiests burtslēga taustiņš.

en: Login name not found.
lv: Pieslēgšanās vārds nav atrasts.

en: Macro
lv: Makross

en: Mail
lv: Pasts

en: Mail Settings
lv: Pasta iestatījumi

en: Mail sent.
lv: Pasts nosūtīts.

en: Mail settings
lv: Pasta iestatījumi

en: Mail settings for this site.
lv: Pasta iestatījumi šajā vietnē.

en: Maintenance
lv: Uzturēšana

en: Make private
lv: Padarīt privātu

en: Make visible
lv: Padarīt redzamu

en: Makes the folder visible internally.
lv: Padara mapi iekšēji redzamu.

en: Making an item private means that it will not be visible to anyone but the owner and the site administrator.
lv: Padarīt vienību privātu nozīmē, ka tā nebūs redzama nevienam, izņemot īpašnieku un lapas administrāciju.

en: Manage members
lv: Uzturēt biedrus

en: Many groups?
lv: Daudz grupu?

en: Many users?
lv: Daudz lietotāju?

en: Mark external links
lv: Iezīmēt ārējās saites

en: Markup
lv: Marķējums

en: Markup Settings
lv: Marķējuma iestatījumi

en: Markup settings
lv: Marķējuma iestatījumi

en: Maximum age for cached values in seconds.
lv: Maksimālais vecums sekundēs kešatmiņā esošajām vērtībām.

en: Member Preferences
lv: Biedru preferences

en: Member makes content private
lv: Biedrs padara saturu privātu

en: Member makes content visible to other internal users
lv: Biedrs padara saturu redzamu citiem iekšējajiem lietotājiem

en: Member promotes content to internal draft
lv: Biedrs padara saturu par iekšējo melnrakstu

en: Member promotes content to public draft
lv: Biedrs padara saturu par publisko melnrakstu

en: Member retracts submission
lv: Biedrs atsauc iesniegšanu

en: Member submits content for publication
lv: Biedrs iesniedz saturu publicēšanai

en: Message
lv: Ziņojums

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Modification Date
lv: Izmaiņas datums

en: Modify portlet
lv: Izmainīt portletu

en: Move down
lv: Pavirzīt lejup

en: Move to folder ${folder}
lv: Pārcelt uz mapi ${folder}

en: Move up
lv: Pavirzīt augšup

en: My Folder
lv: Mana mape

en: My favorites
lv: Mani favorīti

en: Nasty tags
lv: Sliktās birkas

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Navigation Settings
lv: Navigācijas iestatījumi

en: Navigation settings updated.
lv: Navigācijas iestatījumi atjaunināti.

en: Need destination content ids.
lv: Ir nepieciešami galamērķa satura identifikācijas kodi.

en: Need source content ids.
lv: Ir nepieciešami avota satura identifikācijas kodi.

en: Never show icons
lv: Nekad nerādīt ikonas

en: New reference created.
lv: Jauna atsauce izveidota.

en: New...
lv: Jauns…

en: News
lv: Jaunumi

en: News Item
lv: Ziņa

en: News item changes saved.
lv: Ziņu vienības izmaiņas saglabātas.

en: No
lv: Nē

en: No changes done.
lv: Nav izdarītas nekādas izmaiņas.

en: No changes made.
lv: Nekādas izmaiņas nav veiktas.

en: No workflow
lv: Bez darbplūsmas

en: Notify with message ${message}
lv: Brīdināt ar ziņojumu ${message}

en: Number of items to display
lv: Attēlojamo vienību skaits

en: One or more items not copyable.
lv: Viena vai vairākas vienības nav kopējamas

en: One or more items not moveable.
lv: Viena vai vairākas vienības nav pārvietojamas.

en: One or more selected items is no longer available.
lv: Viena vai vairākas no atlasītajām vienībām vairs nav pieejamas.

en: Only for users who are logged in
lv: Tikai lietotājiem, kas ir pieslēgušies

en: OpenID login
lv: Pieslēgšanās ar OpenID

en: Order in folder
lv: Secība mapē

en: Ownership has been changed.
lv: Īpašnieks mainīts.

en: Pack database now
lv: Sapakot datubāzi

en: Packed the database.
lv: Datubāze sapakota.

en: Page
lv: Lapa

en: Password change was canceled.
lv: Paroles maiņa tika atcelta.

en: Password changed.
lv: Parole izmainīta.

en: Password incorrect.
lv: Parole kļūdaina.

en: Passwords do not match.
lv: Paroles neatbilst viena otrai.

en: Passwords must contain at least 5 letters.
lv: Parolēm ir jāsatur vismaz piecas zīmes.

en: Passwords must match.
lv: Parolēm ir jābūt savstarpēji atbilstošām.

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Paste could not find clipboard content.
lv: Ielīmēšana nevarēja atrast starpliktuves saturu.

en: Path Criterion
lv: Ceļa kritērijs

en: Pending
lv: Gaida

en: Pending review
lv: Gaida pārskatu

en: Permission denied to copy ${title}.
lv: Liegta atļauja kopēt ${title}.

en: Permission denied to cut ${title}.
lv: Liegta atļauja izgriezt ${title}.

en: Permission denied to rename ${title}.
lv: Liegta atļauja pārsaukt ${title}.

en: Permitted styles
lv: Atļautie stili

en: Personal Preferences
lv: Personīgās preferences

en: Placeful Workflow
lv: Placeful darbplūsma

en: Please correct the indicated errors.
lv: Lūdzu, izlabojiet norādītās kļūdas.

en: Please enter a message
lv: Lūdzu, ievadiet ziņu

en: Please enter a name.
lv: Lūdzu, ievadiet vārdu.

en: Please enter a subject.
lv: Lūdzu, ievadiet tematu.

en: Please enter a valid date and time.
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu laiku un datumu.

en: Please enter your identity URL.
lv: Lūdzu, ievadiet savas identitātes adresi.

en: Please enter your login name.
lv: Lūdzu, ievadiet savu pieslēgšanās vārdu.

en: Please enter your password.
lv: Lūdzu, ievadiet savu paroli.

en: Please make sure you confirm your password.
lv: Lūdzu, pārliecinieties, ka esat pārbaudījuši savu paroli.

en: Please provide an id
lv: Lūdzu, uzrādiet arī identifikācijas kodu

en: Please select an item to use.
lv: Lūdzu, atlasiet vienību, ko lietot.

en: Please select one or more items to copy.
lv: Lūdzu, atlasiet vienu vai vairākas vienības, ko kopēt.

en: Please select one or more items to cut.
lv: Lūdzu, atlasiet vienu vai vairākas vienības, ko izgriezt.

en: Please select one or more items to delete.
lv: Lūdzu, atlasiet vienu vai vairākas vienības, ko dzēst.

en: Please select one or more items to rename.
lv: Lūdzu, atlasiet vienu vai vairākas vienības, ko pārsaukt.

en: Please submit a body.
lv: Lūdzu, nosūtiet galveno daļu.

en: Please submit a subject.
lv: Lūdzu, nosūtiet tematu.

en: Please submit a valid email address.
lv: Lūdzu, nosūtiet derīgu epasta adresi.

en: Please submit an email address.
lv: Lūdzu, nosūtiet epasta adresi.

en: Plone Configuration
lv: Plone konfigurācija

en: Plone Site
lv: Plone vietne

en: Plone filters HTML tags that are considered security risks. Be aware of the implications before making changes below. By default only tags defined in XHTML are permitted. In particular, to allow 'embed' as a tag you must both remove it from 'Nasty tags' and add it to 'Custom tags'. Although the form will update immediately to show any changes you make, your changes are not saved until you press the 'Save' button.
lv: Plone filtrē HTML birkas, kas tiek uzskatītas par nedrošām. Paturiet prātā, kādas tam var būt sekas, pirms izdariet kādas izmaiņas zemāk. Pēc noklusējuma ir atļautas vienīgi birkas, kas ir daļa no XHTML. Konkrētāk, lai atļautu <code>embed</code> birku, jums ir gan jāizņem tā no "sliktajām birkām", gan jāpievieno tā "pielāgotajām birkām". Lai gan jūsu izmaiņas formā būs redzamas nekavējoties, tās nebūs saglabātas, līdz jūs nenospiedīsiet "saglabāt" pogu.

en: Plone generates e-mail using this address as the e-mail return address. It is also used as the destination address on the site-wide contact form.
lv: Plone ģenerē epastu, izmantojot šo adresi kā epasta atpakaļadresi. Tā ir arī izmantota kā saņēmējs visas vietnes kontaktu formā.

en: Plone generates e-mail using this name as the e-mail sender.
lv: Plone ģenerē epastu, izmantojot šo vārdu kā tā nosūtītāju.

en: Portal Settings
lv: Portāla iestatījumi

en: Portal Types Criterion
lv: Portāla tipu kritērijs

en: Portrait deleted.
lv: Portrets dzēsts.

en: Previous transition
lv: Iepriekšējā pāreja

en: Print
lv: Izdrukāt

en: Print this
lv: Izdrukāt

en: Print this page
lv: Izdrukāt šo lapu

en: Private
lv: Privāts

en: Profile
lv: Profils

en: Promote to Draft
lv: Padarīt par melnrakstu

en: Promote to public draft
lv: Padarīt par publisko melnrakstu

en: Promotes your folder to public draft state.
lv: Padara jūsu mapi par publisko melnrakstu.

en: Promotes your private item to a public draft.
lv: Padara jūsu privāto vienību par publisko melnrakstu.

en: Promotes your private item to an internal draft.
lv: Padara jūsu privāto vienību par iekšējo melnrakstu.

en: Properties
lv: Īpašības

en: Provides access to workflow history
lv: Nodrošina piekļuvi darbplūsmas vēsturei

en: Public Draft
lv: Publiskais melnraksts

en: Public draft
lv: Publiskais melnraksts

en: Publish
lv: Publicēt

en: Publish externally
lv: Publicēt ārēji

en: Publish internally
lv: Publicēt iekšēji

en: Published
lv: Publicēts

en: Published and visible to intranet users, not editable by the owner.
lv: Publicēts un redzams intraneta lietotājiem, nav rediģējams īpašniekam.

en: Publishing the item makes it visible to other users.
lv: Vienības publicēšana padara to redzamu citiem lietotājiem.

en: Puts your item in a review queue, so it can be published externally or internally.
lv: Ievieto jūsu vienību pārskatīšanas rindā, lai tā varētu tikt iekšēji vai ārēji publicēta.

en: Puts your item in a review queue, so it can be published on the site.
lv: Ievieto jūsu vienību pārskatīšanas rindā, lai to varētu publicēt vietnē.

en: RAM Cache Settings
lv: RAM kešatmiņas iestatījumi

en: RSS feed
lv: RSS barotne

en: RSS feed of this listing
lv: Saraksta RSS barotne

en: Recent items
lv: Jaunākās vienības

en: Reference Criterion
lv: Atsauču kritērijs

en: References
lv: Atsauces

en: Register
lv: Reģistrēties

en: Reinstalled ${product}
lv: Pārinstalēts ${product}

en: Reject
lv: Atraidīt

en: Related To
lv: Saistīts ar

en: Relative Path Criterion
lv: Relatīvā ceļa kritērijs

en: Relative date
lv: Relatīvais datums

en: Remote Url
lv: Attālinātā adrese

en: Removal cancelled.
lv: Izņemšana atcelta.

en: Rename
lv: Pārsaukt

en: Rename items
lv: Pārsaukt vienības

en: Reply deleted.
lv: Atbilde dzēsta

en: Restart
lv: Restartēt

en: Restrict to current user
lv: Ierobežot uz pašreizējo lietotāju

en: Retract
lv: Atsaukt

en: Review list
lv: Pārskatīšanas saraksts

en: Reviewer makes content available externally
lv: Redaktors padara saturu ārēji pieejamu

en: Reviewer publishes content
lv: Redaktors publicē saturu

en: Reviewer publishes content to internal users
lv: Redaktors publicē saturu iekšējajiem lietotājiem

en: Reviewer send content back for re-drafting
lv: Redaktors nosūta saturu atpakaļ pārstrādāšanai

en: Reviewer sends content back for re-drafting
lv: Redaktors nosūta saturu atpakaļ pārstrādāšanai

en: Reviewer tasks
lv: Redaktora izdevumi

en: Role Acquisition is now turned off.
lv: Lomu iegūšana tagad ir izslēgta.

en: Role Acquisition is now turned on.
lv: Lomu iegūšana tagad ir ieslēgta.

en: Roles
lv: Lomas

en: Roles are: ${names}
lv: Lomas ir: ${names}

en: Rotate 180
lv: Pagriezt par 180°

en: Rotate clockwise
lv: Pagriezt pulksteņa rādītāja virzienā

en: Rules
lv: Noteikumi

en: Search
lv: Meklēšana

en: Search Settings
lv: Meklēšanas iestatījumi

en: Search Text
lv: Meklēšanas teksts

en: Search for user or group
lv: Meklēt lietotāju vai grupu

en: Search settings
lv: Meklēšanas iestatījumi

en: Search settings for this site.
lv: Šīs vietnes meklēšanas iestatījumi.

en: Security
lv: Drošība

en: Security Settings
lv: Drošības iestatījumi

en: Security settings
lv: Drošības iestatījumi

en: Security settings for this site.
lv: Šīs vietnes drošības iestatījumi.

en: Select content types
lv: Atlasiet satura veidus

en: Select referenced content
lv: Atlasiet norādīto saturu

en: Select the default format of textfields for newly created content objects.
lv: Izvēlieties noklusēto teksta lauku formātu nesen izveidotiem satura objektiem.

en: Select the default theme for the site.
lv: Izvēlieties noklusēto tēmu šai vietnei.

en: Select the type of message to display.
lv: Izvēlieties, kāda veida ziņojumus rādīt.

en: Select the workflow transition to attempt
lv: Izvēlieties, kādu darbplūsmas pāreju mēģināt

en: Select values from list
lv: Atlasiet vērtības no saraksta

en: Select which formats are available for users as alternative to the default format. Note that if new formats are installed, they will be enabled for text fields by default unless explicitly turned off here or by the relevant installer.
lv: Izvēlieties, kādi formāti ir pieejam lietotājiem kā alternatīva noklusētajiem. Piezīmējiet, ka no jauna instalētie formāti tiks ieslēgti teksta laukos pēc noklusējuma, ja vien attiecīgais instalētājs tos speciāli neizslēgs.

en: Selection Criterion
lv: Atlases kritērijs

en: Send back
lv: Nosūtīt atpakaļ

en: Send this
lv: Pārsūtīt

en: Send this page to somebody
lv: Nosūtīt kādam šo lapu

en: Send-to
lv: Nosūtīt uz

en: Sending the item back will return the item to the original author instead of publishing it. You should preferably include a reason for why it was not published.
lv: Vienības nosūtīšana atpakaļ atgriezīs to pie sākotnējā autora, tā vietā, lai publicētu. Vislabāk būtu norādīt iemeslu, kāpēc tā netika publicēta.

en: Settings that affect the site's look and feel.
lv: Iestatījumi, kas nosaka vietnes izskatu.

en: Sharing
lv: Koplietošana

en: Short Name
lv: Īsais nosaukums

en: Show 'Short Name' on content?
lv: Rādīt īso nosaukumu pie satura?

en: Show all available content types
lv: Rādīt visus pieejamos satura veidus

en: Show content type icons
lv: Rādīt satura veida ikonas

en: Show internally
lv: Rādīt iekšēji

en: Showing all entries
lv: Tiek rādīti visi ieraksti

en: Shut down
lv: Izslēgt

en: Simple Int Criterion
lv: Vienkāršs veselā skaitļa kritērijs

en: Simple Publication Workflow
lv: Vienkārša publicēšanas darbplūsma

en: Simple String Criterion
lv: Vienkāršs virknes kritērijs

en: Single State Workflow
lv: Vienkārša stāvokļa darbplūsma

en: Site
lv: Vietne

en: Site 'From' address
lv: Vietnes sūtītāja adrese

en: Site 'From' name
lv: Vietnes sūtītāja nosaukums

en: Site Map
lv: Vietnes karte

en: Site Setup
lv: Vietnes iestatījumi

en: Site description
lv: Vietnes apraksts

en: Site settings
lv: Vietnes iestatījumi

en: Site title
lv: Vietnes virsraksts

en: Site-wide settings.
lv: Visas vietnes iestatījumi.

en: Size
lv: Izmērs

en: Skins
lv: Maināmās apdares

en: Smart Folder
lv: Gudrā mape

en: Smart Folder Settings
lv: Gudro mapju iestatījumi

en: Smart Folder view
lv: Gudrās mapes skatījums

en: Sort Criterion
lv: Šķirošanas kritērijs

en: Standard view
lv: Standarta skatījums

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: State
lv: Stāvoklis

en: Stop executing rules
lv: Pārstāt izpildīt noteikumus

en: Stripped attributes
lv: Izsvītrotie atribūti

en: Stripped combinations
lv: Izsvītrotās kombinācijas

en: Stripped tags
lv: Izsvītrotās birkas

en: Subfolders
lv: Apakšmapes

en: Subject
lv: Temats

en: Subject of the message
lv: Ziņojuma temats

en: Submit
lv: Nosūtīt

en: Submit for publication
lv: Nosūtīt publicēšanai

en: Subtopics
lv: Apakštemati

en: Summary view
lv: Kopsavilkuma skatījums

en: Syndication
lv: Sindikācija

en: Syndication disabled
lv: Sindikācija izslēgta

en: Syndication enabled
lv: Sindikācija ieslēgta

en: Syndication not allowed
lv: Sindikācija nav atļauta

en: Syndication properties updated.
lv: Sindikācijas īpašības atjaunikātas.

en: Tabular view
lv: Tabulārais skatījums

en: Target folder
lv: Mērķa mape

en: Target folder ${target} does not exist.
lv: Mērķa mape ${target} nepastāv.

en: TempFolder
lv: PagaiduMape

en: Template
lv: Veidne

en: Text
lv: Teksts

en: Text markup
lv: Teksta marķējums

en: The ID of the user who performed the last transition
lv: Lietotāja, kas veica pēdējo pāreju, identifikācijas kods

en: The ID of the user who performed the previous transition
lv: Lietotāja, kas veica iepriekšējo pāreju, identifikācijas kods

en: The content type to check for.
lv: Satura veids, ko pārbaudīt.

en: The email address that sends the email. If no email is provided here, it will use the portal from address.
lv: Epasta adrese, kas nosūta epastu. Ja nekāds epasts nav dots, tiks izmantota portāla nosūtītāja adrese.

en: The email where you want to send this message. To send it to different email addresses, just separate them with ,
lv: Epasts, kam jūs vēlaties nosūtīt šo ziņojumu. Lai nosūtītu to citām epasta adresēm, vienkārši atdaliet tās ar komatu

en: The end date and time of an event
lv: Notikuma beigu datums un laiks

en: The event that can trigger this rule
lv: Notikums, kas var izsaukt šo noteikumu

en: The file extension to check for
lv: Pēc kādiem failu paplašinājumiem skatīties

en: The following item(s) could not be renamed: ${items}.
lv: Sekojošā(s) vienība(s) nevarēja tikt pārsaukta(s): ${items}.

en: The icon for an item
lv: Vienības ikona

en: The keywords used to describe an item
lv: Vienību aprakstošie atslēgasvārdi

en: The location of an item in the site (path)
lv: Vienības atrašanās vieta vietnē (ceļš)

en: The login name you selected is already in use or is not valid. Please choose another.
lv: Jūsu izvēlētais pieslēgšanās vārds jau ir aizņemts vai nav derīgs. Lūdzu, izvēlieties citu.

en: The macro containing the portlet.
lv: Portletu saturošais makross.

en: The message to send to the user.
lv: Lietotājam nosūtāmais ziņojums.

en: The name of the group.
lv: Grupas nosaukums.

en: The order of an item in its parent folder
lv: Vienības kārtība to saturošajā mapē.

en: The portal_type for the root object in a Plone system.
lv: Plone sistēmas saknes objekta <code>portal_type</code> īpašība

en: The roles and users with View permission on an item
lv: Lomas un lietotāji ar atļauju skatīties šo vienību

en: The roles to check for.
lv: Kuras lomas skatīties.

en: The short name of an item (used in the url)
lv: Vienības īsais nosaukums (izmantots adresē)

en: The site description is available in syndicated content and in search engines. Keep it brief.
lv: Lapas apraksts ir pieejams sindicētajā saturā un meklēšanas dziņos. Saglabājiet to īsu.

en: The size of an item
lv: Vienības izmērs

en: The start date and time of an event
lv: Notikuma sākuma datums un laiks

en: The template containing the portlet.
lv: Portletu saturošā veidne.

en: The time and date an item becomes publicly available
lv: Laiks un datums, kurā vienība paliek publiski pieejama

en: The time and date an item is no longer publicly available
lv: Laiks un datums, kurā vienība vairs nav publiski pieejama

en: The time and date an item was created
lv: Laiks un datums, kurā vienība tika izveidota

en: The time and date an item was last modified
lv: Laiks un datums, kurā vienība tika pēdējoreiz izmainīta

en: The title of the rule
lv: Noteikuma nosaukums

en: The url of a Link item
lv: Saites vienības adrese

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: Themes
lv: Tēmas

en: There are more search results, narrow your search.
lv: Ir vēl meklēšanas rezultātu, sašauriniet savu meklējumu.

en: There is already an item named ${name} in this folder.
lv: Šajā mapē jau atrodas vienība ar nosaukumu ${name}.

en: There is no object with short name ${name} in this folder.
lv: Šajā mapē nav neviena objekta ar īso nosaukumu ${name}.

en: There was a problem adding ${title} to your Favorites.
lv: Neizdevās pievienot ${title} jūsu favorītiem.

en: These CSS styles are allowed in style attributes.
lv: Šie CSS stili ir atļauti stila atribūtos.

en: These attributes are stripped from any tag when saving.
lv: Kad notiek saglabāšana, šie atribūti tiek izņemti no jebkuras birkas.

en: These class names are not allowed in class attributes.
lv: Šie klašu nosaukumi nav atļauti klašu atribūtos.

en: These tags are stripped when saving or rendering, but any content is preserved.
lv: Saglabājot vai attēlojot, šīs birkas tiek izņemtas, tomēr to saturs tiek saglabāts.

en: These tags, and their content are completely blocked when a page is saved or rendered.
lv: Šīs birkas un to saturs ir pilnībā bloķēti, kad lapa tiek saglabāta vai attēlota.

en: This field is required, please provide some information.
lv: Šis lauks ir obligāts, lūdzu, aizpildiet to.

en: This file is not text. To upload binary files create File content.
lv: Šis fails nav teksts. Lai augšupielādētu bināros failus, izveidojiet saturu ar faila veidu.

en: This portlet display a navigation tree.
lv: Šis portlets atveido navigācijas koku.

en: This portlet displays a queue of documents awaiting review.
lv: Šis porlets rāda pārskatīšanu gaidošo dokumentu rindu.

en: This portlet displays an RSS feed.
lv: Šis portlets rāda RSS barotni.

en: This portlet displays recent News Items.
lv: Šis portlets rāda jaunāko ziņu vienības.

en: This portlet displays recently modified content.
lv: Šis portlets rāda nesen izmainīto saturu.

en: This portlet lists upcoming Events.
lv: Šis portlets rāda gaidāmos notikumus.

en: This portlet shows a search box.
lv: Šis portlets rāda meklēšanas kasti.

en: This shows up in the title bar of browsers, in syndication feeds, etc.
lv: Šis ir redzams pārlūku nosaukuma joslās, sindikācijas barotnēs u.c. vietās.

en: This username is reserved. Please choose a different name.
lv: Šis lietotāja vārds ir aizņemts. Lūdzu, izvēlieties citu vārdu.

en: Thumbnail view
lv: Sīktēlu skatījums

en: Time in minutes after which the feed should be reloaded.
lv: Laiks minūtēs līdz šīs barotnes pārlādēšanai.

en: Title
lv: Virsraksts

en: Toggle full screen mode
lv: Pārslēgties starp visa ekrāna režīmu

en: Transaction(s) undone.
lv: Darbība(s) atcelta(s)

en: Transform
lv: Pārveidot

en: Transition
lv: Pāreja

en: Trigger: ${name}
lv: Cēlonis: ${name}

en: Triggering event
lv: Notikums tiek izraisīts

en: Types
lv: Satura veidi

en: Types Settings
lv: Paveidu iestatījumi

en: URL of RSS feed
lv: RSS barotnes adrese

en: Unable to send mail: ${exception}
lv: Nav izdevies nosūtīt pastu: ${exception}

en: Unauthorized to paste item(s).
lv: Nav atļaujas ielīmēt vienību/-as.

en: Undo
lv: Atcelt

en: Update cancelled.
lv: Atjaunināšana atcelta.

en: Use folders to put content in categories.
lv: Izmantojiet mapes, lai kārtotu saturu pa kategorijām.

en: User added.
lv: Lietotājs pievienots.

en: User and groups settings for this site.
lv: Vietnes lietotāju un grupu iestatījumi.

en: User/Groups settings
lv: Lietotāju/grupu iestatījumi

en: Users and Groups
lv: Lietotāji un grupas

en: Users and Groups Administration
lv: Lietotāju un grupu administrācija

en: View
lv: Skatīt

en: View changed.
lv: Skatījums izmainīts.

en: View portlet management screen
lv: Skatīt portletu pārvaldnieku

en: Visible to all intranet users, editable by the owner.
lv: Redzams visiem intraneta lietotājiem un rediģējams īpašniekam.

en: Visible to all intranet users.
lv: Redzams visiem intraneta lietotājiem.

en: Visible to everyone, but not approved by the reviewers.
lv: Redzams visiem, bet nav redaktoru apstiprināts.

en: Visible to everyone, editable by the owner.
lv: Redzams visiem un rediģējams īpašniekam.

en: Visible to everyone, not editable by the owner.
lv: Redzams visiem un nav rediģējams īpašniekam.

en: Visible to people outside the intranet, not editable by the owner.
lv: Redzams cilvēkiem parūs intraneta un nav rediģējams īpašniekam.

en: Waiting to be reviewed, not editable by the owner.
lv: Gaida pārbaudi, nav rediģējams īpašniekam.

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Welcome! You are now logged in.
lv: Sveicināti! Jūs tagad esat pieslēgušies.

en: When the previous transition was performed
lv: Kad tika veikta iepriekšējā pāreja

en: Whether or not execution of further rules should stop after this rule is executed
lv: Vai tālāku noteikumu izpildei būtu jāapstājas pēc šī noteikuma izplildes

en: Whether or not the rule is currently enabled
lv: Vai noteikums šobrīd ir ieslēgts

en: While changing your password an AttributeError occurred. This is usually caused by your user being defined outside the portal.
lv: Mainot jūsu adresi, tika sastapta AttributeError kļūda. Parasti tā notiek, ja jūsu lietotājs tiek noteikts ārpus portāla.

en: Wiki behavior
lv: Viki uzvedība

en: Workflow state
lv: Darbplūsmas stāvoklis

en: Workflow states are: ${states}
lv: Darbplūsmu stāvokļi ir: ${states}

en: Workflow states to show in the calendar
lv: Kalendārā rādāmie darbplūsmu stāvokļi

en: Workflow transitions are: ${transitions}
lv: Darbplūsmu pārejas ir: ${transitions}

en: Yes
lv: Jā

en: You are not allowed to send this link.
lv: Tev nav ļauts nosūtīt šo linku.

en: You cannot disable country-specific language variants, please choose a different site language first.
lv: Jūs nevarat izslēgt valstīm specifiskos valodu variantus, lūdzu, vispirms izvēlieties citu vietnes valodu.

en: You cannot have a type as secondary type without having it allowed. You have selected ${types}.
lv: Jums nevar būt papildu veids, ja tas veids nav atļauts. Jūs esat izvēlējies ${types}.

en: You entered an invalid email address.
lv: Ir ievadīta nederīga epasta adrese.

en: You have been registered.
lv: Jūs esat reģistrēts.

en: You must enable cookies before you can log in.
lv: Jums vajag ieslēgt cepumiņus.

en: You must provide content names
lv: Jums ir jānorāda satura nosaukumi

en: You must select a publishing action.
lv: Jums ir jāizvēlas publicēšanas darbību.

en: You must select content to change.
lv: Jums ir jāizvēlas saturs, ko izmainīt.

en: You must sign in first.
lv: Jums vispirms ir jāpieslēdzas.

en: You must upload a file
lv: Jums ir jāaugšuplādē fails

en: You should pack your database regularly. This number indicates how many days of undo history you want to keep. It is unrelated to versioning, so even if you pack the database, the history of the content changes will be kept. Recommended value is 7 days.
lv: Jums vajadzētu regulāri pakot savu datubāzi. Šis skaitlis norāda, cik dienas atsaukšanas vēstures jūs vēlaties saglabāt. Tas nav saistīts ar 'versioning', tāpēc, pat ja jūs sapakojiet datubāzi, satura izmaiņu vēsture tiks saglabāta. Ieteicamā vērtība ir 7 dienas.

en: Your link changes have been saved.
lv: Jūsu saites izmaiņas ir saglabātas.

en: Your personal settings have been saved.
lv: Jūsu personīgie iestatījumi ir saglabāti.

en: Your portrait has been deleted.
lv: Jūsu portrets ir ticis dzēsts.

en: Zope Database Packing
lv: Zope datubāzes pakošana

en: Zope Management Interface
lv: Zope pārvaldīšanas saskarne

en: Zope server and site maintenance options.
lv: Zope servera un vietnes uzturēšanas iespējas.

en: accesskey_accesskey_details
lv: <code>0</code> — Pieejamības taustiņu informācija

en: accesskey_advanced_search
lv: <code>5</code> — Paplašinātā meklēšana

en: accesskey_contact
lv: <code>9</code> — Kontaktinformācija

en: accesskey_home_page
lv: <code>1</code> — Sākumlapa

en: accesskey_navigation
lv: <code>6</code> — Vietnes navigācija

en: accesskey_search_field
lv: <code>4</code> — Fokusēt meklēšanas lauku

en: accesskey_sitemap
lv: <code>4</code> — Vietnes karte

en: accesskey_skip_to_content
lv: <code>2</code> — Pārlekt uz saturu

en: action_convert_legacy_portlets
lv: Šeit ir definēti pārmantotie (<i>legacy</i>) portleti. Klikšķiniet pogu, lai pārveidotu tos uz jaunā stila portletiem.

en: alert_really_delete
lv: Vai tu tiešām vēlies dzēst šo vienību?

en: alert_really_delete_folder
lv: Vai tu tiešām vēlies dzēst šo mapi un visu tās saturu?

en: at_search_any
lv: <jebkāds>

en: author_feedback_mailtemplate_body
lv: Jūs saņemat šo vēstuli, jo ${from_address} sūta atbildi par saturu, ko jūs esat izveidojis šeit: ${url}. Nosūtītā ziņa bija: ${message}

en: back_to_addremove_products
lv: Atpakaļ pie produktu pievienošanas vai izņemšanas

en: batch_next_x_items
lv: Nākošās ${number} vienības

en: batch_previous_x_items
lv: Iepriekšējās ${number} vienības

en: box_comment_preview
lv: Komentāra priekšstatījums

en: box_error
lv: Kļūda

en: box_events
lv: Gaidāmie notikumi

en: box_external_links
lv: Ārējās saites

en: box_forgot_password_option
lv: Aizmirsusies parole?

en: box_full_review_list
lv: Pilns pārskatīšanas saraksts…

en: box_last_modified
lv: pēdējās izmaiņas

en: box_local_resources
lv: Vietējie resursi

en: box_more_news_link
lv: Vairāk jaunumu…

en: box_more_recently_changed
lv: Visas nesenās izmaiņas…

en: box_morelink
lv: Vairāk…

en: box_my_favorites
lv: Mani favorīti

en: box_navigation
lv: Navigācija

en: box_new_user_option
lv: Jauns lietotājs?

en: box_news
lv: Jaunumi

en: box_previous_events
lv: Iepriekšējie notikumi…

en: box_recent_changes
lv: Nesenās izmaiņas

en: box_recent_no_items
lv: Neviena vienība vēl nav izmainīta.

en: box_related
lv: Saistītais

en: box_review_list
lv: Pārskatīšanas saraksts

en: box_search
lv: Meklēt

en: box_sign_in
lv: Pieslēgšanās

en: box_upcoming_events
lv: Gaidāmie notikumi…

en: change_id_for_item_not_allowed
lv: Jums nav ļauts izmainīt šīs vienības virsrakstu.

en: constraintypes_mode_acquire
lv: Lietot vecākmapes iestatījumu

en: contact_attendees
lv: Apmeklētāji

en: contact_name
lv: Kontaktvārds

en: contact_phone
lv: Kontakttelefons

en: contentrules_add_action
lv: Pievienot darbību

en: contentrules_add_assignment
lv: Noteikt noteikumu šeit

en: contentrules_add_condition
lv: Pievienot nosacījumu

en: contentrules_control_panel
lv: satura noteikumu vadības paneli

en: contentrules_controlpanel_link
lv: Izmantojiet ${controlpanel_link}, lai izveidotu jaunus noteikumus vai dzēstu/izmainītu esošos.

en: contentrules_description_description
lv: Ievadiet īsu noteikuma aprakstu un tā mērķi.

en: contentrules_description_execution
lv: Noteikumi izpildās, kad tiek sastapts izsaucošais notikums. Noteikuma darbības tiks izsauktas tikai tad, ja ir piepildīti visi noteikuma priekšnosacījumi. Jūs varat pievienot jaunas darbības un nosacījumus, izmanojot pogas zemāk.

en: contentrules_description_trigger
lv: Šis noteikums izpildīsies, kad notiks sekojošais notikums.

en: contentrules_perform_actions
lv: Veikt sekojošās darbības:

en: contentrules_rule_properties
lv: Noteikuma īpašības

en: date_format_long
lv: ${d}.${m}.${Y} ${H}:${M}

en: date_format_short
lv: ${d}.${m}.${Y}

en: date_separator
lv: .

en: decription_no_members_assigned
lv: Šai grupai nav pievienotu grupu vai lietotāju.

en: delete_file
lv: Dzēst pašreizējo failu

en: delete_image
lv: Dzēst pašreizējo attēlu

en: description
lv: apraksts

en: description-contentrules
lv: Satura noteikumu, ko var noteikt mapēm un citiem konteineru veidiem portālā, pārskats.

en: description_contact_site_owner
lv: Aizpildiet šo formu, lai sazinātos ar vietnes administrāciju.

en: description_control_panel
lv: Plone un papildus produktu konfigurācija.

en: description_copyright
lv: ${plonecms} ir ${copyright} 2000–${current_year}, ${plonefoundation} u.c.

en: description_debug_mode
lv: Piezīme: Jums pašlaik ir ieslēgts "atkļūdošanas režīms". Tas padara iespējamu dažādu konfigurācijas izmaiņu stāšanos spēkā nekavējoties, tomēr liek arī jūsu vietnei darboties lēnāk. Lai izslēgtu atkļūdošanas režīmu, rediģējiet jūsu zope.conf failu, lai tas teiktu 'debug-mode off' un tad restartējiet servera procesu.

en: description_error_has_been_logged
lv: Šī kļūda ir tikusi iežurnalēta kā ieraksts nr. ${entryid}.

en: description_license
lv: Izplatīts zem ${license}.

en: description_loginagain
lv: Zemāk jūs varat atkal pieslēgties.

en: description_no_items_in_folder
lv: Pašlaik šajā mapē nav nekāda satura.

en: description_no_results_found
lv: Nekas nav atrasts.

en: description_send_page_url_to
lv: Ievadiet jūsu drauga epasta adresi, un mēs uz to nosūtīsim epastu, kas saturēs saiti uz šo rakstu.

en: description_site_error_double_check_or_search
lv: Lūdzu, pārbaudiet vēlreiz tīmekļa adresi vai izmantojiet lapas meklēšanas funkciju, lai atrastu meklēto.

en: description_site_error_mail_site_admin
lv: Ja jūs esat droši, ka tīmekļa adrese ir pareiza, bet tik un tā sastopaties ar kļūdu, lūdzu, sazinieties ar ${site_admin}.

en: description_site_error_thank_you
lv: Paldies!

en: description_site_map
lv: Šajā vietnē pieejamā satura pārskats. Lai iegūtu kādas vienības aprakstu, pāris sekundes paturiet virs tās bultiņu.

en: description_subject_and
lv: Atbilst visām

en: description_subject_or
lv: Atbilst jebkurām

en: description_you_are_registered
lv: Jūs esat ticis reģistrēts.

en: description_you_can_log_on_now
lv: Klikšķiniet pogu, lai nekavējoties pieslēgtos.

en: email
lv: Epasts

en: enable_cookies_message
lv: Cepumiņi nav ieslēgti. Jums ir ${enable_cookies} pirms jūs varēsiet pieslēgties.

en: enable_cookies_message_before_login
lv: Cepumiņi nav ieslēgti. Jums ir jāieslēdz cepumiņi pirms jūs varēsiet pieslēgties.

en: error_required
lv: ${name} ir obligāts, lūdzu, izlabojiet.

en: event_and
lv: uz

en: event_from
lv: no

en: event_more_information
lv: Vairāk informācijas par šo notikumu…

en: event_to
lv: uz

en: event_what
lv: Kas

en: event_when
lv: Kad

en: event_where
lv: Kur

en: filterstyles
lv: Stili

en: folder_add_more
lv: Vairāk…

en: folder_add_settings
lv: Ierobežot…

en: folder_add_settings_long
lv: Klikšķini, lai konfigurētu, kāda veida vienības šeit var tikt pievienotas…

en: go_to_contentrules_assignment_context
lv: Atgriezties

en: go_to_contentrules_management
lv: Uz augšu pie noteikumu pārvaldīšanas

en: go_to_parent_url
lv: Iet līmeni augšup

en: go_to_search_author_content
lv: Visu saturu izveidojis ${user}…

en: heading_access_keys
lv: Pieejas taustiņi

en: heading_accessibility_info
lv: Pieejamība

en: heading_accessibility_statement
lv: Pieejamības nostādne

en: heading_actions
lv: Darbības

en: heading_add_item
lv: Pievienot ${itemtype}

en: heading_add_new_item
lv: Pievienot jaunu vienību

en: heading_add_sharing_permissions
lv: Pievienot koplietošanas atļaujas lietotājiem

en: heading_add_to_calendar
lv: Pievienot notikumu kalendāram

en: heading_addremove_products
lv: Pievienot/izņemt produktus

en: heading_advanced_search
lv: Paplašinātā meklēšana pēc satura

en: heading_advanced_settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: heading_allowed_languages
lv: Atļautās valodas

en: heading_author_content
lv: Jaunākais šī lietotāja izveidotais saturs

en: heading_available_access_keys
lv: Pieejamie piekļuves taustiņi

en: heading_broken_products
lv: Salauztie produkti

en: heading_change_ownership
lv: Izmainīt īpašnieku

en: heading_change_password_for
lv: Izmainīt paroli lietotājam ${user}

en: heading_comment_preview
lv: Komentāra priekšstatījums

en: heading_contact_form
lv: Kontaktforma

en: heading_content_views
lv: Satura skatījumi

en: heading_control_panel
lv: Vietnes iestatījumi

en: heading_create_group
lv: Izveidot grupu

en: heading_currently_assigned_shares
lv: Pašreizējās koplietošanas atļaujas mapei ${folder}

en: heading_diff_between
lv: Atšķirības starp ${object1} un ${object2}

en: heading_document_actions
lv: Dokumentu darbības

en: heading_edit_groupproperties
lv: Rediģēt grupu īpašības grupai ${groupname}

en: heading_edit_item
lv: Rediģēt ${itemtype}

en: heading_error_log
lv: Kļūdu reģistrs

en: heading_exception_details
lv: Izņēmuma informācija

en: heading_file_contents
lv: Faila saturs

en: heading_full_review_list
lv: Pilns pārskatīšanas saraksts:

en: heading_group_members
lv: Grupas biedri

en: heading_group_members_of
lv: Grupas ${groupname} biedri

en: heading_group_memberships_for
lv: Lietotāja ${userid} grupu piederības

en: heading_group_shares
lv: Pievienot koplietošanas atļaujas grupām

en: heading_groupmembers_current
lv: Pašreizējie grupas biedri

en: heading_groups_overview
lv: Grupu pārskats

en: heading_install_log_for
lv: Instalācijas reģistrs produktam ${productname}

en: heading_installed_transcript
lv: Noraksts

en: heading_language
lv: Valoda

en: heading_language_allowed
lv: Atļauts?

en: heading_language_code
lv: Kods

en: heading_language_settings
lv: Valodas iestatījumi

en: heading_member_search
lv: Meklēt lietotājus

en: heading_memberships_current
lv: Pašreizējās grupu piederības

en: heading_my_preferences
lv: Personīgās preferences

en: heading_navigation_setup
lv: Navigācijas iestatījumi

en: heading_new_owner
lv: Jauns īpašnieks

en: heading_no_privileges
lv: Nepietiekamas privilēģijas

en: heading_not_found_suggestions
lv: Varbūt jūs meklējāt…

en: heading_personal_tools
lv: Personīgie rīki

en: heading_plone_version_overview
lv: Plone versijas pārskats

en: heading_portlets_assigned_here
lv: Šeit nozīmētie portleti

en: heading_prefs_user_details
lv: Lietotāja ${username} īpašības

en: heading_product_readme
lv: Produkta ${productname} apraksts

en: heading_publishing_process
lv: Publicēšanas process

en: heading_quit_to_log_out
lv: Izejiet no sava tīmekļa pārlūka, lai atslēgtos

en: heading_ramcache_stats
lv: RAM kešatmiņas statistika

en: heading_recently_modified
lv: Izmainītās vienības

en: heading_recently_published
lv: Publicētās vienības

en: heading_registration_form
lv: Reģistrācijas forma

en: heading_rename_item
lv: Pārsaukt vienību

en: heading_request
lv: PIEPRASĪJUMS

en: heading_returned_results
lv: Atgrieztie rezultāti

en: heading_search_groups
lv: Meklēt grupas

en: heading_search_newmembers
lv: Meklēt jaunus grupu biedrus

en: heading_search_results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: heading_search_usersandgroups
lv: Meklēt lietotājus un grupas

en: heading_sections
lv: Sadaļas

en: heading_select_default_page
lv: Izvēlēties noklusēto lapu

en: heading_select_default_view
lv: Izvēlēties noklusēto skatījumu

en: heading_send_feedback_confirm
lv: Vietnes administrācija ir brīdināta

en: heading_send_page_to
lv: Nosūtīt šo lapu kādam

en: heading_set_content_type_restrictions
lv: Ierobežot, kādus satura veidus var pievienot

en: heading_sign_in
lv: Lūdzu, pieslēdzieties

en: heading_signed_out
lv: Jūs tagad esat atslēgušies

en: heading_site_language
lv: Vietnes valoda

en: heading_syndication_properties
lv: Sindikācijas īpašības

en: heading_type_settings
lv: Veidu iestatījumi

en: heading_un_block_portlets
lv: Bloķēt/atbloķēt portletus

en: heading_undo_actions
lv: Atcelt darbības

en: heading_user_panel
lv: Manas preferences

en: heading_users_overview
lv: Lietotāju pārskats

en: heading_validation
lv: Validācija

en: heading_views
lv: Skatījumi

en: heading_welcome
lv: Sveicināti!

en: heading_welcome_to
lv: Sveicināti ${sitename}

en: heading_you_are_now_logged_in
lv: Jūs tagad esat pieslēdzies

en: heading_zope_server
lv: Zope serveris

en: help_boolean_criteria_bool
lv: Patiess vai aplams

en: help_capslock_password
lv: Reģistrjūtīgs, pārliecinieties, ka nav nospiests burtslēga taustiņš.

en: help_choose_a_date
lv: Izvēlēties datumu

en: help_comment_to_link
lv: Komentārs par šo saiti.

en: help_description
lv: Īss satura kopsavilkums.

en: help_message
lv: Lūdzu, ievadiet nosūtāmo ziņu.

en: help_password_retrieval
lv: Ja jūs esat aizmirsuši savu paroli, ${click_here}.

en: help_search_author
lv: Atgriezt konkrētas personas izveidotās vienības.

en: help_search_categories
lv: Atgriezt vienības, kas atbilst dažām vai visām no šīm kategorijām. Vairākus vārdus var atrast, nospiežot un turot <strong>Ctrl</strong> (vai <strong>Apple</strong> taustiņu uz Mac) un klikšķinot uz atslēgvārdiem.

en: help_search_description
lv: Atgriezt vienības, kas atbilst šim aprakstam. Vairākus vārdus var atrast, savienojot tos ar <strong>AND</strong> vai <strong>OR</strong>.

en: help_search_item_type
lv: Atgriezt konkrēta veida vienības.

en: help_search_new_items_since
lv: Atgriezt jaunās vienības kopš jūs pēdējoreiz bijāt pieslēdzies, pagājušās nedēļas utt.

en: help_search_review_status
lv: Jūs varat meklēt vienības pēc to izskatīšanas stāvokļa. Ja jūs vēlaties ierobežot rezultātus uz vienībām noteiktos stāvokļos, atzīmējiet tos sarakstā.

en: help_search_text
lv: Ievadiet šeit savu meklēšanas vārdu, lai veiktu vienkāršu teksta meklējumu. Vairākus vārdus var atrast, sakombinējot tos ar <strong>AND</strong> vai <strong>OR</strong>. Teksts šajā laukā tiks meklēts vienību saturā, virsrakstā un aprakstā.

en: help_search_title
lv: Atrast šim virsrakstam atbilstošās vienības.

en: help_send_from
lv: Jūsu epasta adrese.

en: help_send_to_mail
lv: Epasta adrese, kurai nosūtīt šo saiti.

en: help_sender_from_address
lv: Lūdzu, ievadiet savu epasta adresi.

en: help_sender_fullname
lv: Lūdzu, ievadiet savu pilno vārdu.

en: help_subject
lv: Lūdzu, ievadiet nosūtāmās ziņas tematu.

en: help_url
lv: Pievienojiet <code>http://</code>, lai ieliktu ārējo saiti.

en: hide
lv: paslēpt

en: html
lv: HTML

en: iCalendar export
lv: iCalendar eksports

en: if_all_conditions_met
lv: Ja visi no sekojošajiem apstākļiem ir apmierināti:

en: info_empty_dashboard
lv: Jūsu darbavirsma pašlaik ir tukša. Klikšķiniet <em>rediģēt</em> cilni, lai pievienotu kādu personīgo portletu.

en: info_openid
lv: Kas ir OpenID?

en: label_acquired_roles
lv: Pārmantotā(s) loma(s)

en: label_acquired_roles_inactive
lv: (neaktīvs)

en: label_actions
lv: Darbības

en: label_actions_menu
lv: Darbības

en: label_add
lv: Pievienot

en: label_add_comment
lv: Pievienot komentāru

en: label_add_new_group
lv: Pievienot jaunu grupu

en: label_add_new_item
lv: Pievienot vienību

en: label_add_new_item_in_folder
lv: Pievienot mapei

en: label_add_new_user
lv: Pievienot jaunu lietotāju

en: label_add_portlet
lv: Pievienot portletu

en: label_add_portlet_ellipsis
lv: Pievienot portletu…

en: label_add_to_ical
lv: iCal

en: label_add_to_vcal
lv: vCal

en: label_add_type
lv: Pievienot ${type}

en: label_add_type_to_folder
lv: Pievienot ${type} mapei

en: label_add_user_to_group
lv: Pievienot lietotāju pie atlasītajām grupām

en: label_add_users_to_group
lv: Pievienot atlasītās grupas un lietotājus šai grupai

en: label_advanced
lv: Paplašināti…

en: label_advanced_search
lv: Izvērstā meklēšana…

en: label_affected_content
lv: Ietekmētais saturs

en: label_all
lv: Viss

en: label_all_items_in_folder_selected
lv: Visas ${number} vienības šajā mapē ir atlasītas. ${link_clear_selection}

en: label_all_items_on_page_selected
lv: Visas ${number} vienības šajā lapā ir atlasītas. ${link_select_items}

en: label_allow_combined_language_codes
lv: Rādīt valstīm raksturīgos valodu variantus

en: label_allow_comments
lv: Atļaut komentārus

en: label_allow_discussion
lv: Atļaut diskusiju pie šīs vienības

en: label_anonymous_user
lv: Anonīms lietotājs

en: label_any_author
lv: Jebkurš autors

en: label_apply_changes
lv: Pielietot izmaiņas

en: label_apply_current_folder
lv: Pielietot tikai pašreizējajai mapei

en: label_apply_settings
lv: Pielietot iestatījumus

en: label_apply_to_subfolders
lv: Pielietot apakšmapēm

en: label_assign_local_role_to_users
lv: Noteikt vietējo lomu izvēlētajiem lietotājiem

en: label_assign_role_to_groups
lv: Noteikt vietējo lomu izvēlētajām grupām

en: label_assign_roles_to_users_groups
lv: Noteikt izvēlēto lomu izvēlētajiem lietotājiem vai grupām

en: label_at
lv: pie

en: label_author
lv: Autors

en: label_author_external_home_page
lv: Autora ārējā mājaslapa…

en: label_author_internal_home_page
lv: Autora mājaslapa šajā vietnē…

en: label_back_to_addremove_products
lv: Atpakaļ pie produktu pievienošanas vai izņemšanas

en: label_back_to_errorlog
lv: Atpakaļ pie kļūdu reģistra

en: label_back_to_site
lv: Atpakaļ pie vietnes

en: label_biography
lv: Biogrāfija

en: label_body_text
lv: Pamata teksts

en: label_boolean_criteria_bool
lv: Vērtība

en: label_browse
lv: Pārlūkot

en: label_by_author
lv: ${author}

en: label_cache_entries
lv: Ieraksti

en: label_cache_hits
lv: Trāpījumi

en: label_cache_misses
lv: Netrāpījumi

en: label_cache_path
lv: Ceļš

en: label_cache_size_bytes
lv: Izmērs baitos

en: label_calendar
lv: Kalendārs

en: label_cancel
lv: Atcelt

en: label_categories
lv: Kategorijas

en: label_change
lv: Izmainīt

en: label_change_comment
lv: Izmainīt komentāru

en: label_change_default_item
lv: Uzlikt satura vienību par noklusēto skatījumu…

en: label_change_item
lv: Izvēlēties vienību par noklusēto…

en: label_change_member_properties
lv: Izmainīt lietotāja īpašības

en: label_change_ownership
lv: Nomainīt īpašnieku

en: label_change_password
lv: Nomainīt paroli

en: label_change_status
lv: Izmainīt stāvokli

en: label_characters_remaining
lv: ${count} zīmes atlikušas

en: label_choose_content_item
lv: Izvēlieties satura vienību…

en: label_choose_item
lv: Izvēlēties vienību par noklusēto…

en: label_choose_template
lv: Attēlot

en: label_clear_displayed_entries
lv: Iztīrīt parādītos ierakstus

en: label_clear_selection
lv: Iztīrīt atlasi

en: label_click_to_view_full_image
lv: Klikšķiniet, lai skatītu pilna izmēra attēlu…

en: label_comment
lv: Komentārs

en: label_comment_by
lv: Ievietojis

en: label_comments
lv: Komentāri

en: label_compare
lv: Salīdzināt

en: label_confirm_password
lv: Apstiprināt paroli

en: label_constraintypes_allow_standard
lv: Atļaut standarta veidu pievienošanu

en: label_constraintypes_specify_manually
lv: Manuāli noteikt tipus

en: label_contact_email
lv: Epasts kontaktiem

en: label_contact_name
lv: Vārds kontaktiem

en: label_contact_phone
lv: Kontakttelefons

en: label_content_editor
lv: Satura redaktors

en: label_contentrule_add
lv: Pievienot satura noteikumu

en: label_contentrules_active
lv: Aktīvs

en: label_contentrules_active_assignments
lv: Aktīvie satura noteikumi šajā ${content_type}

en: label_contentrules_assignment_enabled
lv: Ieslēgts šeit

en: label_contentrules_from_parent
lv: Satura noteikumi no vecākmapēm

en: label_contentrules_rule_enabled
lv: ieslēgts

en: label_contentrules_rule_listing
lv: satura noteikumi

en: label_contentrules_subfolders
lv: Attiecas uz apakšmapēm

en: label_convert_portlets
lv: Konvertēt portletus

en: label_copy_exceptions
lv: Kopēt izņēmumus uz notikumu reģistru

en: label_copy_to_present
lv: Kopēt uz esošo

en: label_copyrights
lv: Tiesības

en: label_creation_date
lv: Izveidošanas datums

en: label_creators
lv: Izveidotāji

en: label_criteria_field_name
lv: Lauka nosaukums

en: label_css
lv: Valīds CSS

en: label_current
lv: (pašlaik)

en: label_current_folder_only
lv: Rādīt vienīgi pašreizējās mapes saturu.

en: label_current_folder_views
lv: Mapju rādīšana

en: label_current_image
lv: Pašreizējais attēls

en: label_current_item_views
lv: Vienību rādīšana

en: label_current_password
lv: Pašreizējā parole

en: label_currentselection
lv: Pašreizējā izvēle

en: label_custom_view
lv: Rādīt kā tabulu

en: label_custom_view_fields
lv: Tabulas kolonnas

en: label_date_range_criteria_end
lv: Beigu datums

en: label_date_range_criteria_start
lv: Sākuma datums

en: label_default_type
lv: (Noklusētais)

en: label_default_workflow_title
lv: Noklusētā darbplūsma (${title})

en: label_delete
lv: Dzēst

en: label_delete_portrait
lv: Dzēst portretu

en: label_delete_roles_users_groups
lv: Dzēst izvēlētās lomas un lietotājus/grupas

en: label_description
lv: Apraksts

en: label_disable
lv: Izslēgt

en: label_disable_syndication
lv: Izslēgt sindikāciju

en: label_disabled_display_menu
lv: Rādīt

en: label_discussion_disabled
lv: Izslēgta

en: label_discussion_enabled
lv: Ieslēgta

en: label_edit
lv: Rediģēt

en: label_edit_default_view_container
lv: Jūs rediģējat konteinera noklusēto skatījumu. Ja jūs vēlējāties rediģēt pašu konteineru, ${go_here}.

en: label_edit_default_view_container_go_here
lv: dodieties šeit

en: label_edit_short_names
lv: Atļaut īso nosaukumu mainīšanu

en: label_effective_date
lv: Publicēšanas datums

en: label_email
lv: Epasts

en: label_email_address
lv: Epasta adrese

en: label_enable
lv: Ieslēgt

en: label_enable_cookies
lv: ieslēgt cepumiņus

en: label_enable_syndication
lv: Ieslēgt sindikāciju

en: label_error
lv: Kļūda

en: label_error_type
lv: Kļūdas veids

en: label_error_value
lv: Kļūdas vērtība

en: label_event_announcement
lv: Notikuma pamata teksts

en: label_event_attendees
lv: Apmeklētāji

en: label_event_end
lv: Notikums beidzas

en: label_event_location
lv: Notikuma atrašanās vieta

en: label_event_start
lv: Notikums sākas

en: label_event_type
lv: Notikuma veids/-i

en: label_exception
lv: Izņēmums

en: label_exception_type
lv: Izņēmuma veids

en: label_exception_value
lv: Izņēmuma vērtība

en: label_exclude_from_nav
lv: Izslēgt no navigācijas

en: label_existing_categories
lv: Esošās kategorijas

en: label_expiration_date
lv: Termiņa beigas

en: label_ext_editor
lv: Ieslēgt ārējo rediģēšanu

en: label_file
lv: Fails

en: label_filed_under
lv: iegrāmatots zem:

en: label_filterattributes
lv: Atribūti

en: label_filtertags
lv: Birkas

en: label_find_group
lv: Atrast šeit grupu

en: label_format
lv: Formatēt

en: label_full_name
lv: Pilnais vārds

en: label_fullname
lv: Pilnais vārds

en: label_generated_tabs_enable
lv: Automātiski ģenerēt cilnes

en: label_gnu_gpl_licence
lv: GNU GPL licenzes

en: label_group
lv: Grupa

en: label_group_members
lv: Grupas biedri

en: label_group_memberships
lv: Grupas piederības

en: label_group_name
lv: Grupas nosaukums

en: label_group_portlets
lv: Grupas portleti

en: label_group_properties
lv: Grupas īpašības

en: label_group_search
lv: Grupas meklēšana

en: label_groups
lv: Grupas

en: label_here
lv: šeit

en: label_history
lv: Vēsture

en: label_home
lv: Sākums

en: label_homepage
lv: Mājaslapa

en: label_identity_url
lv: OpenID adrese

en: label_ignored_exception
lv: Ignorētie izņēmumu veidi

en: label_image
lv: Attēls

en: label_image_caption
lv: Attēla paraksts

en: label_immediately_addable_types
lv: Atļautie veidi

en: label_include_contained_objects
lv: Ietvert saturētās vienības

en: label_inherit_criteria
lv: Pārmantot kritērijus

en: label_inherit_local_roles
lv: Pārmantot atļaujas no augstākajiem līmeņiem

en: label_install
lv: Instalēt

en: label_item_count
lv: Vienību skaits

en: label_item_selected
lv: Vienība: ${contentitem}

en: label_item_type
lv: Vienības veids

en: label_keywords
lv: Atslēgvārdi

en: label_language
lv: Valoda

en: label_language_settings_link
lv: Valodas iestatījumi…

en: label_limit_number
lv: Ierobežot meklēšanas rezultātus

en: label_listed_status
lv: Uzrādīts meklējumos

en: label_local_roles
lv: Vietējā(s) loma(s)

en: label_locally_allowed_types
lv: Otršķirīgie veidi

en: label_localrole_to_assign
lv: Loma, ko piešķirt

en: label_localroles_to_assign_to_selected_users
lv: Lomas, ko piešķirt izvēlētajiem lietotājiem vai grupām

en: label_location
lv: Atrašanās vieta

en: label_log_in
lv: Pieslēgties

en: label_login_continue
lv: Turpināt

en: label_login_continue_to_home_page
lv: Turpināt uz ${portal_title} mājaslapu

en: label_login_name
lv: Lietotājvārds

en: label_login_to_add_comments
lv: Jāpieslēdzas, lai pievienotu komentārus

en: label_login_to_send_feedback
lv: Jāpieslēdzas, lai sūtītu atsauksmes

en: label_look
lv: Skats

en: label_mail_password
lv: Sūtīt pastu ar paroli

en: label_main_language
lv: Galvenā valoda:

en: label_message
lv: Ziņojums

en: label_modification_date
lv: Izmaiņas datums

en: label_name
lv: Vārds

en: label_navigation_startlevel
lv: Sākuma līmenis

en: label_navigation_title
lv: Nosaukums

en: label_navigation_tree_depth
lv: Navigācijas koka dziļums

en: label_navigation_types
lv: Uzrādītie satura veidi

en: label_navtree_wf_enable
lv: Darpblūsmas stāvokļa filtrs

en: label_new_categories
lv: Jaunas kategorijas

en: label_new_items_since
lv: Jaunās vienības kopš

en: label_new_owner
lv: Jauns īpašnieks

en: label_new_owner_search
lv: Meklēt jaunu īpašnieku

en: label_new_password
lv: Jauna parole

en: label_new_short_name
lv: Jauns īsais nosaukums

en: label_new_title
lv: Jauns nosaukums

en: label_news_image
lv: Attēls

en: label_next
lv: Nākošais

en: label_no_change
lv: Bez izmaiņām

en: label_no_group_specified
lv: Nebija noteikta neviena grupa.

en: label_no_prefs_panels_available
lv: Nav pieejams neviens iestatījumu panelis.

en: label_no_reference
lv: <nav atsauces>

en: label_no_results_found
lv: Nav atrasti atbilstoši rezultāti.

en: label_no_workflow
lv: Nav darbplūsmas

en: label_nonfolderish_tabs_tabs_enable
lv: Ģenerēt cilnes arī vienībām, kas nav mapes

en: label_number_exceptions
lv: Saglabājamo izņēmumu skaits

en: label_ok
lv: Labi

en: label_openid_log_in
lv: Pieslēgšanās

en: label_or
lv: vai

en: label_ordinary_content_editor
lv: Parastais HTML <code>textarea</code> redaktors (darbojas visos pārlūkos)

en: label_outdated_product_reinstall
lv: Šis produkts ir uzlabots. Failsistēmas versija ir ${version}. Pārinstalēt: ${reinstall_button}

en: label_password
lv: Parole

en: label_password_change_mail
lv: Tiks ģenerēta un nosūtīta jums adrese; sekojiet saitei, lai sasniegtu lapu, kurā jūs varēsiet izmainīt savu paroli un pabeigt reģistrācijas procesu.

en: label_path_criteria_recurse
lv: Meklēt apakšmapēs

en: label_path_criteria_value
lv: Mapes

en: label_perform_search
lv: Izpildīt meklējumu

en: label_plone_cms
lv: Plone<sup>&reg;</sup> SVS — atvērtā koda satura vadības sistēma

en: label_plone_foundation
lv: Plone fonds

en: label_portal_objects
lv: Portāla objekti

en: label_portal_type_criteria_value
lv: Vērtība

en: label_portlets
lv: Portleti

en: label_portlets_content_type_portlets
lv: Satura veidu portleti:

en: label_portlets_group_portlets
lv: Grupu portleti:

en: label_portlets_parent_folders
lv: Vecāku portleti:

en: label_portrait
lv: Portrets

en: label_powered_by_plone
lv: Darbojas ar Plone

en: label_previous
lv: Iepriekšējais

en: label_published
lv: Publicēts

en: label_publishing_effective
lv: spēkā stājies

en: label_quick_search
lv: Ātrā meklēšana

en: label_refresh
lv: Atsvaidzināt

en: label_register
lv: Reģistrēt

en: label_related_items
lv: Saistītais saturs

en: label_relevance_percentage
lv: Saistība: ${percentage}%

en: label_remember_my_name
lv: Atcerēties manu vārdu.

en: label_remove
lv: Izņemt

en: label_remove_selected_groups
lv: Izņemt izvēlētās grupas

en: label_remove_selected_users
lv: Izņemt izvēlētās grupas/lietotājus

en: label_rename_all
lv: Izņemt visus

en: label_reply
lv: Atbildēt

en: label_request_url
lv: Pieprasījuma adrese

en: label_required
lv: (Obligāts)

en: label_rev_earlier
lv: Agrākās revīzijas

en: label_rev_later
lv: Vēlākās revīzijas

en: label_review_status
lv: Izskatīšanas statuss

en: label_roles
lv: Loma(s)

en: label_rule_disabled
lv: Izslēgts

en: label_rule_enabled
lv: Ieslēgts

en: label_rule_event_trigger
lv: Notikuma cēlonis: ${trigger}

en: label_save
lv: Saglabāt

en: label_schema_categorization
lv: Kategorizācija

en: label_schema_dates
lv: Datumi

en: label_schema_default
lv: Noklusētais

en: label_schema_metadata
lv: Metadati

en: label_schema_ownership
lv: Piederība

en: label_schema_settings
lv: Iestatījumi

en: label_search
lv: Meklēt

en: label_search_by
lv: Meklēt pēc

en: label_search_large
lv: Rādīt visu

en: label_search_term
lv: Meklēšanas nosacījumi

en: label_search_text
lv: Meklējamais teksts

en: label_searchbox_currentfolder_only
lv: tikai pašreiz atlasītajā

en: label_searchresults
lv: Meklēšanas rezultāti

en: label_section_508
lv: 508. sadaļa

en: label_select_all
lv: Izvēlēties: ${label_link_all}

en: label_select_all_items
lv: Izvēlēties visas vienības

en: label_select_all_items_folder
lv: Izvēlēties visas ${number} vienības šajā mapē.

en: label_select_content_item
lv: Izvēlēties satura vienību…

en: label_select_group
lv: izvēlēties grupu ${name}

en: label_select_user
lv: Izvēlēties lietotāju ${user}

en: label_select_usergroup
lv: izvēlēties lietotāju/grupu ${role}

en: label_selection_criteria_value
lv: Vērtība

en: label_send
lv: Sūtīt

en: label_send_from
lv: No

en: label_send_to_mail
lv: Sūtīt uz

en: label_sender_from_address
lv: Epasts

en: label_sender_fullname
lv: Vārds

en: label_short_name
lv: Īsais nosaukums

en: label_show
lv: Rādīt

en: label_show_all_entries
lv: Rādīt visus ierakstus

en: label_show_me
lv: Rādīt man

en: label_showall
lv: Rādīt visus

en: label_site_admin
lv: vietnes administrāciju

en: label_site_administration
lv: vietnes administrācija

en: label_site_map
lv: Vietnes karte

en: label_size
lv: Izmērs

en: label_skins
lv: Maināmās aplikas

en: label_skiptocontent
lv: Pārlekt uz saturu.

en: label_skiptonavigation
lv: Pārlekt uz navigāciju

en: label_smtp_pass
lv: ESMTP parole

en: label_smtp_port
lv: SMTP ports

en: label_smtp_server
lv: SMTP serveris

en: label_smtp_userid
lv: ESMTP lietotājvārds

en: label_state
lv: Stāvoklis:

en: label_status
lv: Statuss

en: label_string_criteria_value
lv: Vērtība

en: label_subject
lv: Temats

en: label_subobjects
lv: Apakšobjekti

en: label_syndication_channel_description
lv: Kanāla apraksts

en: label_syndication_channel_title
lv: Kanāla nosaukums

en: label_syndication_max_items
lv: Maksimālās vienības

en: label_syndication_update_base
lv: Atjaunināšanās pamats

en: label_syndication_update_frequency
lv: Atjaunināšanās biežums

en: label_syndication_updateperiod
lv: Atjaunināšanās intervāls

en: label_tableofcontents
lv: Saturs

en: label_template_mixin
lv: Skatīt veidni

en: label_text_format
lv: Teksta formāts

en: label_time
lv: Laiks

en: label_title
lv: Nosaukums

en: label_to_dashboard
lv: Uz augšu pie manas darbvirsmas

en: label_toggle
lv: Atlasīt visus/nevienu

en: label_traceback_as_text
lv: Rādīt <i>traceback</i> kā tekstu

en: label_type
lv: Veids

en: label_type_restrictions
lv: Veida ierobežojumi

en: label_types
lv: Veidi

en: label_undo
lv: Atcelt

en: label_uninstall
lv: Atinstalēt

en: label_up_to_groups_overview
lv: Uz augšu pie grupu pārskata

en: label_up_to_plone_setup
lv: Uz augšu pie vietnes iestatījumiem

en: label_up_to_usersoverview
lv: Uz augšu pie lietotāju pārskata

en: label_update
lv: Atjaunināšana

en: label_url
lv: Adrese

en: label_use_acquisition
lv: Pārņemt lomas no augstākajiem līmeņiem

en: label_use_selected
lv: Lietot izvēlēto…

en: label_user
lv: Lietotājs

en: label_user_name
lv: Lietotāja vārds

en: label_user_properties
lv: Lietotāju īpašības

en: label_user_search
lv: Lietotāju meklēšana

en: label_usergroup_settings
lv: Iestatījumi

en: label_username
lv: Lietotājvārds

en: label_users
lv: Lietotāji

en: label_usersandgroups
lv: Lietotāji un grupas

en: label_view
lv: Skatījums

en: label_wcag
lv: WCAG

en: label_what
lv: Kas

en: label_where
lv: Kur

en: label_workflows
lv: Darbplūsmas

en: label_xhtml
lv: Valīds XHTML

en: large_text
lv: Liels

en: last_login
lv: Pēdējās pieslēgšanās

en: legend-contentrules
lv: Satura noteikumi

en: legend-rules-globalsettings
lv: Globālie iestatījumi

en: legend_account_details
lv: Konta informācija

en: legend_add_comment
lv: Pievienot komentāru

en: legend_add_new
lv: Pievienot jaunu

en: legend_address_info
lv: Adreses informācija

en: legend_assigned_roles
lv: Pievienotās lomas ${folder} mapei

en: legend_available_groups
lv: Pieejamās grupas

en: legend_available_users
lv: Pieejamie lietotāji

en: legend_feedback_for_author
lv: Atsauksmes autoram

en: legend_feedback_for_contact_info
lv: Atsauksme

en: legend_install_products_available
lv: Instalēšanai gatavie produkti

en: legend_installed_products
lv: Instalētie produkti

en: legend_livesearch
lv: LiveSearch &#8595;

en: legend_logdetails
lv: Žurnāla informācija

en: legend_logexception
lv: Izņēmumu reģistrs (visjaunākie vispirms)

en: legend_lognoexceptions
lv: Nav reģistrētu izņēmumu.

en: legend_member_search_criteria
lv: Lietotāju meklēšanas kritēriji

en: legend_navigation_details
lv: Navigācijas informācija

en: legend_note_reply_anonymous
lv: Jūs neesat pieslēgušies. Ja vēlaties, jūs varat ievadīt savu lietotājvārdu un paroli zemāk. Ja jūs neko neievadīsiet, šis komentārs tiks ievietots kā anonīms.

en: legend_openid
lv: OpenID pieslēgšanās

en: legend_password_details
lv: Paroles informācija

en: legend_personal_details
lv: Personīgā informācija

en: legend_search_owners
lv: Meklēt iespējamo jauno īpašnieku

en: legend_search_terms
lv: Meklēšanas nosacījumi

en: legend_security_settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: legend_syndication_details
lv: Sindikācijas informācija

en: link_address
lv: Saites adrese ir:

en: link_group_properties
lv: Grupas īpašības

en: link_install_products_log
lv: Instalācijas reģistrs

en: linkintegrity_breaches_title
lv: Potenciāla saišu salaušana

en: linkintegrity_instructions
lv: Izdzēšot šo vienību, jūs salauzīsiet saites, kas pastāv zemāk norādītajās vienībās. Ja tas patiešām ir tas, ko jūs vēlaties darīt, mēs iesakām, ka jūs vispirms izņemiet šīs atsauces.

en: linkintegrity_is_referenced
lv: Uz šo ${portal_type} atsaucas sekojošās vienības:

en: linkintegrity_update_info
lv: Saišu integritātes informācija ir atjaunināta ${count} vienībām.

en: linkintegrity_update_instructions
lv: Klikšķinot uz zemāk esošo pogu, tiks atjaunināta saišu integritātes informācija. Tas varētu aizņemt kādu laiku, it īpaši lielākās vietnēs…

en: linkintegrity_update_title
lv: Atjaunināt saišu integritātes informāciju

en: linkintegrity_warning
lv: Viena vai vairākas no vienībām, ko jūs cenšaties izdzēst, var likt saitēm jūsu vietnē salūzt.

en: listingheader_action
lv: Darbība

en: listingheader_action_performed
lv: Darbība izpildīta

en: listingheader_affected_item
lv: Ietekmētā vienība

en: listingheader_author
lv: Autors

en: listingheader_comment
lv: Komentārs

en: listingheader_date_and_time
lv: Datums un laiks

en: listingheader_description
lv: Apraksts

en: listingheader_email_address
lv: Epasta adrese

en: listingheader_group_name
lv: Grupas nosaukums

en: listingheader_group_remove
lv: Izņemt grupu

en: listingheader_group_user_name
lv: Grupas/lietotāja nosaukums

en: listingheader_modified
lv: Izmainīts

en: listingheader_name
lv: Vārds

en: listingheader_order
lv: Secība

en: listingheader_performed_by
lv: Izpildījis

en: listingheader_remove_group
lv: Izņemt grupu

en: listingheader_remove_user
lv: Dzēst lietotāju

en: listingheader_roles
lv: Lomas

en: listingheader_size
lv: Izmērs

en: listingheader_status
lv: Stāvoklis

en: listingheader_title
lv: Virsraksts

en: listingheader_type
lv: Veids

en: listingheader_user_name
lv: Lietotājvārds

en: local_role_warning_default_page
lv: <strong>Uzmanību!</strong> Jūs iestatāt koplietošanas atļaujas šīs mapes noklusētajai lapai. Ja jūs vēlaties iestatīt atļaujas saturošajai mapei, klikšķiniet ${link}

en: local_role_warning_link
lv: šeit

en: local_role_warning_type
lv: <strong>Uzmanību!</strong> Jūs iestatāt koplietošanas atļaujas ${type} veidam. Ja jūs vēlaties iestatīt atļaujas tā konteinerim, klikšķiniet ${link}.

en: login_portlet_disabled
lv: Cepumiņu autentifikācija ir izslēgta. Pieslēgšanās portlets nav pieejams.

en: manage_portlets_link
lv: Pārvaldīt portletus

en: message_add_new_item_cancelled
lv: Jaunas vienības pievienošanas darbība tika atcelta.

en: message_edit_item_cancelled
lv: Rediģēšana atcelta.

en: message_reference_added
lv: Atsauce pievienota.

en: message_reference_edited
lv: Atsauce izmainīta.

en: message_send_feedback_confirm
lv: Vietnes administrācijai ir tikusi nosūtīta vēstule ar jūsu jautājumiem vai komentāriem.

en: no_body_text
lv: Šai vienībai vēl nav galvenā teksta, klikšķiniet rediģēšanas cilni, lai to izmainītu.

en: no_comments
lv: Bez komentāriem.

en: no_groups_found
lv: Neviena grupa netika atrasta, izmantojot jūsu meklēšanas nosacījumus.

en: no_image_uploaded
lv: (Vēl neviens attēls nav ticis augšupielādēts)

en: no_join_without_configured_mail
lv: Šī vietne nav nokonfigurējusi tās epasta iestatījumus. Kamēr netiks nokonfigurēts epasts, nebūs iespējams izveidot lietotāju.

en: no_new_events
lv: Neviens notikums vēl nav ticis ievietots.

en: no_users_found
lv: Neviens lietotājs nav atrasts, izmantojot jūsu meklēšanas nosacījumus.

en: nochange_file
lv: Paturēt esošo failu

en: nochange_image
lv: Paturēt esošo attēlu

en: normal_text
lv: Normālais

en: openid_intro
lv: Ja jums nav OpenID, jūs variet saņemt vienu no ${openid_myopenid}.

en: or_upload_a_file
lv: vai augšupielādēt failu (esošais saturs tiks aizvietots)

en: pending
lv: gaidošs

en: plain_text
lv: Vienkāršs teksts

en: portlets_value_block
lv: Bloķēt

en: portlets_value_use_parent
lv: Izmantot vecāku iestatījumus

en: posted_by
lv: Ievietojis

en: private
lv: privāts

en: publish
lv: publicēt

en: published
lv: publicēts

en: registered_disabled
lv: Cepumiņu autentifikācija ir tikusi izslēgta.

en: reject
lv: atraidīt

en: remember_to_log_out
lv: Lūdzu, atslēdzieties vai izejiet no sava pārlūka, kad esat beiguši.

en: rename_item_not_allowed
lv: Jums nav ļauts izmainīt šīs vienības identifikācijas

en: results_by_author
lv: ${author}, ${date}

en: retract
lv: atsaukt

en: return_to_view
lv: Atgriezties

en: rules-enable-globally
lv: Globāli ieslēgt

en: search_results_advanced
lv: Neatradāt to, ko meklējāt? Pamēģiniet ${advanced_search}, lai uzlabotu jūsu rezultātus.

en: search_results_advanced_link
lv: izvērsto meklēšanu

en: show
lv: rādīt

en: site_feedback_mailtemplate_body
lv: Jūs esat šī pasta saņēmējs, jo ${fullname} ${from_address} sūta atsauksmes par jūsu administrēto vietni adresē ${url}. Nosūtītā ziņa bija: ${message}

en: small_text
lv: Mazais

en: status_fatal_password_mail
lv: Nav izdevies izveidot jūsu kontu: neizdevās nosūtīt jūsu paroli uz jūsu epasta adresi: ${address}

en: status_nonfatal_password_mail
lv: Jūsu lietotājs ir ticis izveidots, bet mums neizdevās nosūtīt jūsu paroli uz jūsu epasta adresi: ${address}

en: structured_text
lv: Strukturēts teksts

en: submit
lv: nosūtīt

en: summary_affected_content
lv: Ietekmētais saturs

en: summary_assigned_roles
lv: Pašlaik nozīmētās vietējās lomas

en: summary_available_groups
lv: Pieejamās grupas

en: summary_calendar
lv: Kalendārs

en: summary_content_listing
lv: Satura saraksts

en: summary_event_details
lv: Notikumu informācija

en: summary_exception_log
lv: Izņēmumu reģistrs (visjaunākie vispirms)

en: summary_history
lv: Vēsture

en: summary_localroles_to_assign
lv: Piešķiramās lomas

en: summary_review_history
lv: Pārbaužu vēsture

en: summary_roles_for_groups
lv: Izvēlieties lomas katrai grupai

en: summary_search_results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: tabs_home
lv: Sākums

en: text_broken_product
lv: Šis produkts ir salūzis.

en: text_contributors
lv: Ieguldītāji: ${name}

en: text_creator_date
lv: ${creator}, pēdējoreiz atjaunināts: ${date}

en: text_errlog_notfound
lv: Noteiktais reģistra ieraksts nav atrasts. Tam var būt beidzies termiņš. Ja jūs izmantojiet <i>load-balanced</i> ZEO uzstādījumu, pamēģiniet pārlādēt lapu līdz jūs nokļūsiet līdz pareizajam serverim pudurī (<i>cluster</i>).

en: text_no_mailhost_configured
lv: Jūs neesat iestatījuši pasta saimniekdatoru vai vietnes "no" adresi, un dažādas funkcijas nedarbosies. Lai to atrisinātu, dodieties uz ${label_mail_control_panel_link}.

en: text_no_mailhost_configured_control_panel_link
lv: pasta kontroles paneli

en: text_search
lv: Meklēt vietnē

en: time_ever
lv: Jebkad

en: time_last_month
lv: Pagājušomēnes

en: time_last_week
lv: Pagājušonedēļ

en: time_yesterday
lv: Vakar

en: title_built_with_plone
lv: Šī vietne ir uzbūvēta, izmantojot Plone SVS, atvērtā koda satura vadības sistēmu. Klikšķināt vairāk informācijai.

en: title_copyright
lv: Autortiesības

en: title_frontpage
lv: Sākumlapa

en: title_required
lv: Obligāts

en: title_rss_feed
lv: Sekot līdzi izmaiņām meklējumā ar vienmēr atjauninātu barotni

en: title_search_site
lv: Meklēt vietnē

en: title_search_title
lv: Meklēt vietnē

en: title_sitemap
lv: Lapas Karte

en: types_controlpanel_no_workflow
lv: Bez darbplūsmas

en: you_are_here
lv: Jūs atrodaties šeit:
