Plone - en to he translation catalogue (9 entries)

note: Default: "Welcome to Plone"
en: front-title
he: ברוכים הבאים לפלון

note: Default: "Congratulations! You have successfully installed Plone."
en: front-description
he: מזל טוב! התקנת בהצלחה את פלון

note: Default: "News"
en: news-title
he: חדשות

note: Default: "Site News"
en: news-description
he: חדשות אתר

note: Default: "Events"
en: events-title
he: ארועים

note: Default: "Site Events"
en: events-description
he: ארועי אתר

note: Default: "Past Events"
en: prev-events-title
he: ארועי עבר

note: Default: "Events which have already happened."
en: prev-events-description
he: ארועים שקרו

note: Default: "Users"
en: members-title
he: חברים
