Plone - en to nl translation catalogue (11 entries)

note: Default: "Welcome to Plone"
en: front-title
nl: Welkom bij Plone

note: Default: "Congratulations! You have successfully installed Plone."
en: front-description
nl: Gefeliciteerd! Plone is succesvol geïnstalleerd.

note: Default: "" "<p class='discreet'>" "If you're seeing this instead of the web site you were expecting, the owner of" "this web site has just installed Plone. Do not contact the Plone Team " "or the Plone mailing lists about this." "</p>" "" "<h2>Get started</h2>" "<p>" "Before you start exploring you
en: front-text
nl: <p class='discreet'>Indien u dit ziet in plaats van de website die u verwachte, dan heeft de eigenaar van deze website zojuist Plone geinstalleerd. Neem hierover geen contact op met het Plone Team of de Plone mailinglijst.</p><h2>Aan de slag</h2><p>Voordat u uw nieuw geïnstalleerde Plone Site gaat verkennen, dient u de volgende stappen te nemen:</p><ol>    <li>Zorg ervoor dat u ingelogd bent als een gebruiker met admin/manager rol.        <span class='discreet'>(U zou een link 'Website Configuratie' moeten zien in de hoek rechtsboven)</span></li>    <li><a href='@@mail-controlpanel'>E-mail server instellen</a>. <span class='discreet'>(Plone heeft een valide SMTP server nodig om gebruikers te controleren en wachtwoord herinneringen te verzenden)</span></li>    <li><a href='@@security-controlpanel'>Selecteer het beveiligingsbeleid voor uw site</a>. <span class='discreet'>(Wie zich kan aanmelden, wachtwoord beleid, etc)</span></li></ol><h2>Nader kennis maken</h2><p>De volgende stappen helpen u om meer te weten te komen over Plone:</p><ul>    <li>Lees <a class='link-plain' href='http://plone.org/documentation/whatsnew/3.0'>wat nieuw is in Plone 3.0</a>.</li>    <li>In de sectie <a class='link-plain' href='http://plone.org/documentation'>documentatie</a> staat veel informatie, vooral         <a class='link-plain' href='http://plone.org/documentation/how-to/read-documentation'>Welke documentatie zou u moeten lezen</a>        en de        <a class='link-plain' href='http://plone.org/documentation/faq/server-recommendations'>server configuratie aanbevelingen</a> zijn belangrijk.    </li>    <li>Er zijn veel <a class='link-plain' href='http://plone.org/products'>add-on producten beschikbaar</a> voor Plone.</li>    <li>Lees en/of meldt u aan op de <a class='link-plain' href='http://plone.org/support'>ondersteuning forums</a>.</li></ul><h2>Aanpassen aan uw wensen</h2><p>Plone heeft een grote hoeveelheid verschillende instellingen om het aan te passen aan uw persoonlijke wensen, bijvoorbeeld:</p><ul>    <li>    Probeer een andere skin, door een    <a href='@@skins-controlpanel'>meegeleverde skin</a> te selecteren, of er een te downloaden en installeren uit de    <a class='link-plain'       href='http://plone.org/products/by-category/themes'>beschikbare skins       op plone.org</a>. <span class='discreet'>(Controleer wel of de skin       compatibel is met de versie van Plone die u momenteel gebruikt.)</span>    </li>    <li>Kies <a href='@@types-controlpanel'>een workflow</a> die past bij uw site.    <span class='discreet'>(Standaard wordt een community    workflow gebruik, als u Plone wilt gebruiken als gesloten intranet,    dient u de instelling aan te passen)</span>    </li>    <li>    Plone gebruikt een visuele editor voor het schrijven van content.    <span class='discreet'>(Indien u de voorkeur geeft aan platte tekst of wiki        syntax, dan kunt u dat instellen via de control panel    <a href='@@markup-controlpanel'>Opmaak</a>)</span>    </li>    <li>...en veel meer instellingen zijn beschikbaar via         <a href='plone_control_panel'>Website Configuratie</a>.    </li></ul><h2>Vertel ons hoe u Plone gebruikt</h2><p>Doet u interessante dingen met Plone? Een complexe omgeving, interessante use cases? Heeft u een bedrijf dat Plone-gebaseerde oplossingen biedt?</p><ul>    <li>Voeg uw site toe aan de <a class='link-plain'        href='http://plone.net/sites'>lijst met sites</a> op plone.net.        <span class='discreet'>(Of controleer of uw site hier al vermeld wordt!)</span>    </li>    <li>Voeg uw bedrijf toe als een <a class='link-plain'        href='http://plone.net/providers'>Plone provider</a>.</li>    <li>Voeg een <a class='link-plain'        href='http://plone.net/case-studies'>case study</a> toe met een omschrijving de resultaten van het project en de klant.</li></ul><h2>Doneer aan de Plone Foundation</h2><p>Plone is alleen mogelijk gemaakt door in inzet van duizenden toegewijde mensen en honderden bedrijven. De Plone Foundation:</p><ul>    <li>...beschermt en promoot Plone.</li>    <li>...is een geregistreerd 501(c)(3) goed doel.</li>    <li>...donatie zijn aftrekbaar van de belasting (alleen in de V.S.).</li>    <li><a href='http://plone.org/foundation/foundation-donations'>Toon uw steun!</a></li></ul><h2>Plone in Nederland</h2><p>Speciaal voor de Nederlandse gebruikers is de <a href='http://szp.nl'>Stichting Zope Plone</a>  opgericht.De stichting heeft de volgende doelstellingen:</p><ul>    <li>De naamsbekendheid van Zope en Plone vergroten bij overheid, grote bedrijven en NGO's in Nederland.</li>    <li>Gebruikers bij elkaar brengen door het organiseren van <a href='http://szp.nl/gebruikersdag'>gebruikersdagen</a>.</li>    <li>Gebruikers informeren over nieuwe ontwikkelingen via nieuwsbrieven en een <a href='http://www.nabble.com/Plone---Netherlands-f21669.html'>nederlandse mailinglijst</a>.</li></ul><p>Bedankt dat u voor ons product gekozen hebt.</p><p>-<a class='link-plain' href='http://plone.org/about/team'>Het Plone Team</a></p>

note: Default: "News"
en: news-title
nl: Nieuws

note: Default: "Site News"
en: news-description
nl: Nieuwsberichten op deze site

note: Default: "Events"
en: events-title
nl: Evenementen

note: Default: "Site Events"
en: events-description
nl: Evenementen op deze site

note: Default: "Past Events"
en: prev-events-title
nl: Evenementen archief

note: Default: "Events which have already happened."
en: prev-events-description
nl: Evenement die al geweest zijn.

note: Default: "Users"
en: members-title
nl: Gebruikers

note: Default: "Container for portal users' home directories"
en: members-description
nl: Map voor de persoonlijke mappen van gebruikers.
