Plone - en to sk translation catalogue (11 entries)

note: Default: "Welcome to Plone"
en: front-title
sk: Plone Vás víta

note: Default: "Congratulations! You have successfully installed Plone."
en: front-description
sk: Blahoželáme. CMS Plone bol úspešne nainštalovaný.

note: Default: "" "<p class='discreet'>" "If you're seeing this instead of the web site you were expecting, the owner of" "this web site has just installed Plone. Do not contact the Plone Team " "or the Plone mailing lists about this." "</p>" "" "<h2>Get started</h2>" "<p>" "Before you start exploring you
en: front-text
sk: <p class='discreet'>Ak vidíte túto poznámku namiesto očakávaného webu, znamená to, že jeho vlastník práve nainštaloval Plone. Prosíme, nekontaktujte kvôli tomu Plone-team, alebo Plone mailing listy.</p>
    
    <h2>Úvodné aktivity</h2>
    
    <p>Predtým, ako začnete s prieskumom Vášho nového Plone sídla, venujte pozornosť nižšie uvedeným bodom:</p>
    
    <ol>
        <li>Ubezpečte sa, že ste prihlásený ako používateľ s právami admina/managera. <span class='discreet'>(Mali by ste vidieť link na nastavenia Plone, v hornej časti)</span></li>
        <li><a href='@@mail-controlpanel'>Nastavte údaje pre mail server</a>. <span class='discreet'>(Plone vyžaduje platný SMTP server na verifikáciu používateľov a pripomínanie hesiel)</span></li>
        <li><a href='@@security-controlpanel'>Rozhodnite, akú úroveň zabezpečenia potrebujete</a>. <span class='discreet'>(Kto sa môže registrovať, politiky hesiel, atď.)</span></li>
    </ol>
    
    <h2>Ďalšie zoznámenie</h2>
    
    <p>Po ukončení úvodných aktivít, doporučujeme:</p>
    
    <ul>
        <li>Pozrite sa na to, <a class='link-plain' href='http://plone.org/documentation/whatsnew/3.0'>čo je nové v Plone 3.0</a>.</li>
        <li>Prečítajte si <a class='link-plain' href='http://plone.org/documentation'>dokumentáciu</a>, hlavne <a class='link-plain' href='http://plone.org/documentation/how-to/read-documentation'>návod čomu treba venovať pozornosť (What documentation should I read)</a> a <a class='link-plain' href='http://plone.org/documentation/faq/server-recommendations'>doporučenia na nastavenie servera (Server setup recommendations)</a>.
        </li>
        <li>Prezrite si <a class='link-plain' href='http://plone.org/products'>dostupné doplnkové produkty</a> pre Plone.</li>
        <li>Sledujte alebo sa zaregistrujte do dostupných <a class='link-plain' href='http://plone.org/support'>podporných fór</a>.</li>
    </ul>
    
    <h2>Prispôsobenie na mieru</h2>
    
    <p>Plone poskytuje veľa možností na prispôsobenie na mieru, napr.:</p>
    
    <ul>
        <li>Vyskúšajte inú tému, buď <a href='@@skins-controlpanel'>z pribalených</a>, alebo <a class='link-plain' href='http://plone.org/products/by-category/themes'>nejakú z plone.org</a>. <span class='discreet'>(Ubezpečte sa, že téma je kompatibilná s používanou verziou Plone)</span></li>
        <li><a href='@@types-controlpanel'>Rozhodnite sa pre vhodný workflow.</a> <span class='discreet'>(Prednastavený je web-centrický workflow, ale ak chcete používať Plone ako uzavretý intranet, mali by ste prispôsobiť aj nastavenia workflow-u)</span></li>
        <li>Plone štandardne používa na úpravy obsahu vizuálny editor. <span class='discreet'>(Ak preferujete čisto textový alebo wiki štýl, môžete to <a href='@@markup-controlpanel'>zmeniť</a>)</span></li>
        <li>...ďalšie možnosti nájdete <a href="plone_control_panel">v nastaveniach Plone</a>.</li>
    </ul>
    
    <h2>Informujte nás</h2>
    
    <p>Robíte s Plone na niečo zaujímavé? Veľké projekty, zvláštne využitie? Máte spoločnosť poskytujúcu Plone riešenia?</p>
    
    <ul>
        <li>Pridajte Vaše Plone sídla <a class='link-plain' href='http://plone.net/sites'>do zoznamu</a>. <span class='discreet'>(Alebo si pozrite, čo tam už je!)</span></li>
        <li>Zaregistrujte Vašu spoločnosť ak je <a class='link-plain' href='http://plone.net/providers'>Plone provider</a>.</li>
        <li>Zverejnite <a class='link-plain' href='http://plone.net/case-studies'>prípadovú štúdiu</a> popisujúcu uskutočnený projekt a zákazníka.</li>
    </ul>
    
    <h2>Plone architektúra</h2>
    
    <p>CMS Plone je založený na aplikačnom servere Zope a využíva programovací jazyk Python. Podrobnosti o týchto technológiách:</p>
    
    <ul>
    <li>Web pre<a class='link-plain' href='http://plone.org'>Plone Open Source Content Management System</a>.</li>
    <li>Web pre <a class='link-plain' href='http://www.zope.org'>aplikačný server Zope</a>.</li>
    <li>Web pre <a class='link-plain' href='http://www.python.org'>programovací jazyk Python</a>.</li>
    </ul>
    
    <h2>Prispejte na činnosť Plone nadácie</h2>
    
    <p>Plone je výsledkom nemalého nasadenia tisícov jednotlivcov a stoviek spoločností. Nadácia Plone:</p>
    <ul>
        <li>...chráni a propaguje Plone.</li>
        <li>...je registrovanou neziskovou organizáciou.</li>
        <li><a href='http://plone.org/foundation/foundation-donations'>Podporte nás!</a></li>
    </ul>
    
    <p>Ďakujeme Vám za používanie nášho produktu, dúfame, že si ho obľúbite!</p>
    
    <p>
    -
    <a class='link-plain' href='http://plone.org/about/team'>Plone Team</a>
    </p>

note: Default: "News"
en: news-title
sk: Správy

note: Default: "Site News"
en: news-description
sk: Správy

note: Default: "Events"
en: events-title
sk: Udalosti

note: Default: "Site Events"
en: events-description
sk: Udalosti

note: Default: "Past Events"
en: prev-events-title
sk: Staršie udalosti

note: Default: "Events which have already happened."
en: prev-events-description
sk: Udalosti, ktoré sa už konali.

note: Default: "Users"
en: members-title
sk: Používatelia

note: Default: "Container for portal users' home directories"
en: members-description
sk: Domovské adresáre používateľov
